hamileyken dis agrisiyla karsilasan varmi?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve rosa85 tarafından 24 Kasım 2007 başlatılmıştır.

24 Kasım 2007
    Konu Sahibi : rosa85
  1. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba kizlar son 3 gündür 20lik dislerim cok agri yapiyor özellikle geceleri kadindoktoruma sordum agri kesici icebilirsin dedi ama pek faydasi olmuyor karsilasan varmi benim gibi bu durumla önerilerinizi bekliyorum....

2. 24 Kasım 2007
  3. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun canim,zordur bilirim...

eskilerin bir sözü vardir:"her bebek anneden bir dis götürür"

her iki hamileligimde de malesef dis ve disetlerimden cok cektim ve malesefki 20lik disler belli araliklarla hamile olsanda olmasan da agriyor zaten...sanirim tek caresi dogumdan sonra 20lik disleri cektirip kurtulmak...

agri kesici disinda 20lik dislere hamile oldugum icin dis drum bisey önerememisti...yardimci olamadim biliyorum ama en azindan en kisa zamanda gecmesini dilerim:KK43:((

4. 24 Kasım 2007
  5. 1_sen

1_sen Guest

disciye git guzelim..ben ayda bir dislerimi yaptiriyorum simdiye kadar iki disime dolgu yaptirdim..simdi bir tane daha kaldi cok agri yapiyor..ayrica "her bebek anneden bir dis götürür" de yanlis..yeterince sut urunleri kullanir ve dis kontrollernizi aksatmazsaniz hersey yolunda gider..dis filan da kaybetmezsiniz..aksi halde dis'te olabilecek iltihaplanma gibi seyler bebegi kotu yonde etkiliyor.gecmis olsun.

6. 24 Kasım 2007
  7. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    tesekkürler ilginiz icin umarim cok sürmez bu agrilar hamile olmasam zaten cektirmeyi düsünüyorum tekrar sagolun önerileriniz icin...