hamileyken leke gelen varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zehranurum tarafından 3 Ocak 2010 başlatılmıştır.

3 Ocak 2010
    Konu Sahibi : zehranurum
  1. zehranurum

zehranurum nur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    5haftalık hamileyim ve sürekli leke geliyo budurumu yaşayanlar varsa yardımcı olsunlar lütfen

2. 3 Ocak 2010
  3. Nazosan

Nazosan (: 24.07.2010 :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 7 haftalık hamileyken kahverengi lekelenmeler olmuştu. doktorum progestan diye bir ilaç verdi. progesteron hormonu takviyesi. sonra 2 günde durdu. hatta geçen hafta tekrarladı bir kere ama hemen geçti.
    zaten ilacımı kullanmaya devam edeceğim 12. hafta bitene kadar.
    doktora danıştın mı?

4. 3 Ocak 2010
  5. didemkazak

didemkazak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de 6 hafta 4 günlük hamileyim. bugün ben den koyu bir akıntı geldi sanki kanama gibi. dokyorumu aradım progestan verdi acaba kötü bişey midir başından geçen var mı lütfen yazın

6. 3 Ocak 2010
  7. didemkazak

didemkazak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    koyu kahverengi az bir akıntıydı söylemedim galiba.ama korktum doktor hareketlerini kısıtla dedi ama mümkün değil yoğun bir işim var ve işe gitmek zorundayım nolur içimi rahatlatın

8. 3 Ocak 2010
  9. mercan76

mercan76 kızımın kızkardeşi geliyo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar selamlar bende 8 haftalık gebeyim bendende 6+4 de kanama geldi biraz progestan başladım kahverengiye döndü düşük tehdidi teşhisi kondu bana yattım elimden geldiğince ilacım bitti gene koyu kahverengi oldu bu sefer dr devam dedi gene ilaca devam ediyorum bende cok korktum kızımda hiç olmamıştı ama agır iş yapmayın fazla ayakta kalmayın diyorlar ama mümkün degil tabiii ilaca devam edin ve dr sürekli irtibatta olun ben herhengi bir durumda arıyorum hemen benim lekelerim imdi normal sarıya döndü ama genede yarın dr gidicem ben

10. 4 Ocak 2010
  11. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    kanama yada lekelenmede üzücü sonuçlarla karşılaşmamak için hemen doktora gidin arkadaşlar.. geçer diye beklemeyin..

12. 4 Ocak 2010
  13. Nazosan

Nazosan (: 24.07.2010 :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar kahverengi lekelenmeler çok sık görülürmüş benim doktorum öyle dedi.
    üstüne basa basa korkulacak bir şey olmadığını, ilacımı içip dinlenmemi söyledi. gerçektende dediklerini yaptığımda geçti.
    biz yapmamız gerekeni yapalım, ötesinde elimizen zaten birşey gelmez.

14. 4 Ocak 2010
  15. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım 6.haftamda kanamam oldu sonrada 3 ay bıtene kadar lekelenmelerım devam ettı. korkma yat dınlen elverdıgınce kalkma yerınden. doktorun ılac verdıyse onları aksatma. ıcını ferah tut sende atlatırsın ınsallah...