Hamileyken saç kestirmek

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BAKIRCI tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : BAKIRCI
  1. BAKIRCI

BAKIRCI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar merhaba 14 haftalık hamıleyım belkı saçma gelecek sızlere ama bişe sormak istıyorum ;saçımı kestırmek ıstıyorum etraftan şunları duyuyorum hamıleyken saç kesılırse bebegın ömru kısalırmış;batıl inanç ama duyunca kafam karıştı .sizlerden bilgi istıyorum CADIARZU

2. 6 Nisan 2009
  3. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım o kadar cok batıl inanç varki haliyle insanı pskolojik yönden etklili şimdis en sacını kesitrsen hep aklında bu düsünce olucak hep seni rahatsız edicek eger sacının sekli seni rahatsız etmiyosa bekle derim ama yinede karar senin

4. 6 Nisan 2009
  5. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    bende aynı şeyi duymuştum batıl inanç olduğunu bilsemde kestirmemiştim ,sen bilirsin ..

6. 6 Nisan 2009
  7. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    benim arkadaşımın ailesinde bu tür batıl inanclar okadar cokki ama bunu onlardan hiç duymadım 5 aylık hamileyken kestirmişti.olsaydı o kestirmezdi cok pimpirikli çünkü:)

8. 6 Nisan 2009
  9. teuto

teuto Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen bilirsin ama bende 19 haftalığım saclarımı kestirdim.gerisi allaha emanet yavrularımız.

10. 7 Nisan 2009
  11. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım batıl inançlara adanma bende hamileyken saçımı kestirmiştim hatta oğlum 2 buçuk yaşında çok ciddi bi kaza geçirdi allahıma binlerce şükürler olsunki kurtuldu yani verende allah alanda bunun suali olmaz vadesi neyse onu yaşar

12. 7 Nisan 2009
  13. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım bunu çok söyleyen var ama benim hamile olan arkadaşlarımdan kestiren oldu batıl işte eğer kesitirmen gerekiyorsa kestir bişey olmaz.ben sana daha komiğini söyleyeyim istersen ömrü değil kolundan bacağından gider diyenler bile var

14. 7 Nisan 2009
  15. aseba

aseba Rüzgar Kerem Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    153
    çok saçma bişey bence ama aklımda kalır ben pimpirikliyim diyorsan kestirme.
    kesinlikle öyle bişey yoktur çocuğunun kaderini senin saçın mı belirliyecek komik bir olay yani mantığa sığmıyor bende hamileyim ama saçımı kestirmem gerektiğinde mutlaka kestirecem
    Allah tan başka kimse kimsenin ileriki yaşam şeklini belirliyemez ve bilemez

16. 7 Nisan 2009
  17. karafilik

karafilik Guest

Saç boyatmak desen tamam kimyasal açıdan bebeğe zararı olduğu kanıtlanmış ama için rahat etsin ya yalan da olsa boşver bekle bu defa Allah korusun bişey olur falan kendini suçlarsın aklında acaba kalır... onlar bizim meleklerimiz veren de Allah alan da Allah ama kendini suçlamayada fırsat verme batıl matıl...

18. 7 Nisan 2009
  19. BAKIRCI

BAKIRCI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt