Hamileyken sistit olan varmiiiii

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 8 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar akşamdan beri idrar yaparken değil ama yaptiktan sonra malum bölgede hafif bi yanma oluyo sistit belirtisi olabilirmi. Perşembe günü doktor randevum var ozaman söylicem ama perşembeye kadar geç kalmiş olmam dimi kizlar.kasiklarimda ağriyo zaten 5-6 günden beri ara ara.

2. 8 Temmuz 2008
  3. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle bebeğin hayırlı olsun.
    bende 9+4 hamileyim ve hamile kaldığımı öğrendiğimde bendede sistit vardı öncedende 1-2 defa olmuştu.ben dr a gidene dek bollllll su içtim sık sık tuvalete çıktım ve böylelikle geçti zaten şimdi hamilesin ilaç kullanamazsın.dr bile dedi su içmen iyi olmuş idrar yolu sık tuvalete çıkarak su ile temizlemiş dedi.tavsiye ederim.ben günde 3 litre su içiyordum.sevgiyle kal....a.s.

4. 8 Temmuz 2008
  5. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim eline sağlik

6. 8 Temmuz 2008
  7. gozdem

gozdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza öncelikle ALLAH IM bebişlerini kucağınıza en sağlıklı şekilde almayı nasip etsin size bi sorum olacak belirtilerle ilgili benim 2 aydır 6 gün süren adetim 3 gün sürüyo ve göğüs çevresi koyu yer yuvarlaktı şimdi elips şeklini aldı şekil değiştirdi küçük küçük bezelerde var daha önceki aylarda yoktu bunlar sizce neden şimdiden teşekkürler...:KK46::nazar::çok üzgünüm:

8. 8 Temmuz 2008
  9. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım tebrik ederim bol bol su iç...sistitin en iyi tedavisi...inşallah birşeyin yoktur canım...doktor randevunu bekleyene kadar bir sağlık ocağına gidip idrar testi yaptırabilirsin canım...Geçmiş olsun

10. 8 Temmuz 2008
  11. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok geçmiş olsun valla insan yaşadıkça öğrenirmişyaa bir bilgim yoktu bu hastalıkla ilgili ama sen bilenlerden aldığın bilgiyi bir dene yinede Allah bebeğinni sağlıkla kucağına almayhı nasip etsin çok geçmiş olsun

12. 9 Temmuz 2008
  13. ata_tanem24

ata_tanem24 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben hamileliğimin başında sistit geçirdim doktor idrar testimde çıkan üreyi görüce yuh bu ne demişti hatta mecburen 1000lik antibiyotik kullanmıştım oyüzden bu iş şakaya gelmez aç telefon söyle doktoruna mutlaka bebiş için zararı olabilir

14. 9 Temmuz 2008
  15. efeecem

efeecem Guest

slm arkadaşlar aranıza bugün katıldım ahhh ahhhh yarama parmak bastınız ya trakyalı sen onu bana soracaksın 2 aydır hemen hemn hergün çekiyorum mahvoldum doktora söledim idrar testindede gördü ama yapacak bişi yok bekliceksin dedi şuanda sana vereceğimiz ilaçlar tehlikeli olur dedi bekliyorum bu arada 9+3 günlüğüm bugün

16. 9 Temmuz 2008
  17. efeecem

efeecem Guest

ben maydanoz birde iyi gelir deiler kirazın saplarını kaynattım ama yok ne fayda adam beni boşucak valla(şaka bi yana) hamile kaldığımdan beri doğru düzgünde beraber olamıyoruz onada acı çektiriyorum napcam bilmiyorum ya ha bu arada bilginiz olsun bir yerde okumuştum bizdeki yada eşlerdeki idrar yolu iltihapları bazen eşler arasında geçebiliyomuş birbirlerine

18. 9 Temmuz 2008
  19. ata_tanem24

ata_tanem24 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar aman gözünüzü seveyim maydonozdan uzak durun ne buharına oturun ne suyunu için düşük yaparsıız bak damarları açtığı için düşüğe sebep oluyo bitkilerden uzak durun