hamileyken tatile giden var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melek82 tarafından 13 Nisan 2008 başlatılmıştır.

13 Nisan 2008
    Konu Sahibi : melek82
  1. melek82

melek82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar hamileyken aranızda tatile giden varmı? kaç aylıkken yola çıktınız. tatilde neler yaptınız. ilk 2-3-4 ay için soruyorum. otele rezarvasyon yaptırdık ama hamile olursam nasıl olur bilmiyorum. parayı falanda ödedik. eğer tatil yapılımosa bari paranın bir kısmını kurtaralım. ..

2. 13 Nisan 2008
  3. duygumca

duygumca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben gittim 4 ayım yeni bitmişti göbişimde vardı çok güzeldi bide üstüne bikini giydim nereye gitsek odak noktasıydım :) herkez bişiler ikram etme yarışındaydı harika bi duygu mutlaka hamileyken yüzmelisin zaten doktorlarda öneriyor çok güzel ve tehlikesiz bi spor sadece havuz yasak okadar..

4. 13 Nisan 2008
  5. melek82

melek82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ama 4 ayın yeni bitmiş ben önümüzdeki ay hamile kalsam temmuzun 5inde otelde olcaz tehlikeli olmazmı yaaa. eminim göbişle çok güzel olmuştur. sorun göbiş değil zaten hani düşük tehlikesi falan olur mu?

6. 13 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

bence düşük tehlikesi olmaz yaa niye olsun ki?

8. 13 Nisan 2008
  9. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canım once sen hamile kal da sonra dusun derim. yani biz hamile adayları (anne adaylrı derim bir gun insallah) gbelik planlarımızdan dolayı herseyi erteleme egilimi icerisindeyiz. gebe kalırsan sunu yapamam bunu yapamam. ya kalırsam dusuncesi ile aylar birer birer geciyor.

sen guzelce tatil planını yap. doktorlar en iyi tatile gitm dneminin ikinci donem yani 4-5-6. aylar olugunu belirtiyorlar. rahat ir donem oldugu icin. yani ann adayının bulantları falan geciyor. o sebeple rahat.

bence hic erteleme. hatta ne guzel tatildeyken blki stressiz olacagın icin o zaman olur.

bence hayatı ertelememek lazım ya olursalar ile.

ha bir de bende senin gibiydim. ocakta mart icin florida tatil planı yaptık. karar kara dedim cocuk olursa su kadar haftalık olur. ya duserse vs. ama olmadı. tatilimi yatım. simi mayısta california tatili yapacaz. ama dusuenmuyorum. olursa olur. belki rada olur. belli mi olur?

10. 13 Nisan 2008
  11. melek82

melek82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kısmet aslında doğru söylüyosun ertelememek lazım ama işte ya olursa ve risk arz ederse en iyisi heralde beklemek ve görmek

12. 13 Nisan 2008
  13. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım takvimin var hamilesin sanırım yanılıyormuyum?

14. 13 Nisan 2008
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Melek sen hamilemisin,değil misin anlamadım???
    Hamile kalırsam diyorsun.Aşağıda gebelik takviminde 8 hfata 5 günlük hamilesin,nası oluyo???

16. 14 Nisan 2008
  17. melek82

melek82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ya bayanlar siteye yenü üye oldum hamile değilim daha o takvimide nasıl yapıldığını öğrenmek için koymuştum unutmuşum orda ama daha hamile değilim.

18. 14 Nisan 2008
  19. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    hamileliğimin her döneminde yolculuk yaptım tatile gittim.kayak merkezine mevsimden dolayı tabi.mola vererek rahat oluyor yolculuk.