Hamileymiim ama dn krtaj oldum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve iremNaz tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : iremNaz
  1. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ım ızlar beni bileniniz bilir bilmeyeninize anlatayım biliyosunuz yeni negatif sonuç almıştım tüp bebek tedavisinde eşkaynaklı çocuğumuz olmuyodu miktar ve hareketten dolayı sadece ve şu an dinlenmedeydim mayısa kadar ama bu ay işte bi garip ruh durumuna girmiştim ve ben bahar sendromu yaşıyorum diyodum ve 3 gün önce adetime 2 gün kala gece çok kötü rahatsızlandım ve eşim acile kaldırdı yapılan tahlillerde meğer HAMİLEYMİİİİŞİİİİM ama 2 gün sora kahverengi lekeler oldu ve dün kürtaj oldum malesef halen şoktayım yaaaaaa bi anda hamile bi anda kürtaj 4 haftalıkmış aslında beta hcg de 601 çıkmıştı ama malesef düştü şoooooooooktayyımmmm böle olan varmı yaaaaaaa

2. 29 Mart 2009
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim dustuyse neden kurtaj oldun parcami kalmisti icerde????bilmeden agir biseymi kaldirmistin???

4. 29 Mart 2009
  5. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok geçmiş olsun allahım bidaha yasatmasın inş..

6. 29 Mart 2009
  7. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iremcim çok üzüldüm canım ... inan ne diyecegımı şaşırdım ... geçmiş olsun dıyorum ..ama bak normal yolla da olabılıyormuş .. en azından böyle tesellı bul canım .. inşallah allah en kısa zamanda mucızenı gonderecek.... kendıne ıyı bak...

8. 29 Mart 2009
  9. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar hepini ze teşekkür ederim ya ben hamileliğimi hiiiiç anlamadım...... ilk gittik kese vardı herşey çok güzel dedi doktor hiç ağır bişi de kaldırmadım beta hcg de 4 haftanın içindeydim 601 çıkmıştı ama 2. gün kahverengi leke ve daha sora bayağı fazlalaştıişin kötüsü bebeğim yaşıyodu daha ama endimetrium parça parça gelmeye başlamış yani doktor içini temizlemek lazım dedi mecburen kürtaj oldum

10. 29 Mart 2009
  11. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağol cans inan daha yeni geliyorum kendime dünkü anesteziyi yeni yeni atıyorum aklım yeni gelyo başıma şimdi moral gezisi yaptırdı eşim............. yine çocukları görünce ağlamaya başladım çünkü bebeğim canlıydı ya

12. 29 Mart 2009
  13. AYCANXIXLAYDA

AYCANXIXLAYDA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    CANIM BENİM çok geçmiş olsunn...Çok üzüldüm inanki ne söyleyeceğimi bilmiyorum

14. 29 Mart 2009
  15. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım nasılsın.... böle işte bende hiç anlamadı 4 haftalık olmuş inan hiç belirti yoktu bi andada kaybettim halen eşimle tartışıyoz belki kanamam dururduda bebeğimi kaybetmezdim diye çünkü yaşıyodu daha ama parçalar gelmeye başlamıştı çok şaşkınım ya

16. 29 Mart 2009
  17. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    iremcim şookk oldum vala öyle soluksuz okudum yazdıklarını acaba dedim eski yazımı bu Allahım yarabbim inan ne diyeceğimi bilemedim canım geçmiş olsun yaa neden böyle oldu deyip kendinizi suçlamayın sakın sizlik birşeyde yok olacağı varmış demekki :teselli:

inşallah bir dahaki sefere tedaviye bile gerek kalmayacak gibi duruyor psikolojikmiş gibi durumun sanki

18. 29 Mart 2009
  19. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    nil inan ben kendimde deilim halen kısss düşük olmasımı psikolojik dedin anlamadım ya ben toparlıyamıyom kafamı daha ne için psikolojik dedin ......korunacakmışız 3 ay falan çünkü aynen düşük olmasın diye ya bilmiom ben artık bişi bilmiom