Hamileysem dikişlerim açılırmı? sorun yaşar mıyım?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sevdaam tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sevdaam
  1. sevdaam

sevdaam Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 4.5ay önce sezeryanla doğum yaptım,bebeğim doğduğunda hiç bir sorunu yoktu fakat bir hafta sonunda sarılık testine gittik ve trunkus arteriosus olduğunu öğrendik 1 haftada hastanelerde geçti ama kızımı kurtaramadık. benim size sorum hamile olduğumu hissediyorum fakat korkumdan test yapamıyorum eğer hamileysem dikişlerim açısından sorun olurmu zaten hamile kalırsam rikli gebelik takibi yapan doktora gitmek istiyorum fakat erken olduğu için korkuyorum hamileysem sorun yaşarmıyım dikişlerim açılırmı?şimdiden teşekkürler..

2. 3 Ağustos 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Çok geçmiş olsun. Gebelikte kalp anomalileri 3/1000 oranında gözükmektedir. İkinci gebelikte kalp anomalisi olma ihtimali 9/1.000.0000 olacaktır. Endişelenmeyin. Sağlıklı bir doğum yapmanız dileğiyle...

4. 3 Ağustos 2010
  5. sevdaam

sevdaam Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim.yarın test yapıcam inşallah hamileyimdir ve inşallah bu sefer sağlıklı ve ömürlük bir bebeğe sahip olurum.allah isteyen herkese sağlıklı evlatlar versin.tekrar teşekkür ederim doktor bey rahatlattınız beni.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.