hamiş arkadaşlar bi sorum var...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve <<tuxgxba>> tarafından 31 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : <<tuxgxba>>
  1. <<tuxgxba>>

<<tuxgxba>> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim.son 3 gündür midem de yanma oluyor daha önceleri böyle sorunum yoktu[hamile kalmadan önce bile].bu normal mi sizlerde de oluyormu?

2. 31 Mayıs 2008
  3. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 5 aylık olacam bulantılarım geçmişti bikaçgündür tekrar başladı bu aylarda bebek büyüdüğü için olabilir netten okumuştum ama tam aklımda kalmadı normaldir bence ama yinede araştır aklın kalmasın :)

4. 31 Mayıs 2008
  5. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar benim doğumuma sadece birkaç gün kaldı.benim midem de sizinki kadarken yanıyordu.son bir ay kala hafifledi.ama ne yanma.....sanki biri midemde kibrit çakıyordu alev alev...ben çözümü sütte buldum.daha önce prof ibrahim saraçoğlu ndan duymuştum hamile kalmadan.işime hamilelikte yaradı.eskiden hiç öyle sorunum olmamıştı.
    bir küçük çay bardağı ılık süt süper.daha fazla içerseniz de olur.ama mutlaka ılık.sıcak yada soğuk değil.tavsiye ederim....a.s

6. 31 Mayıs 2008
  7. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    ben de yanmanın bebeğin saçlarının çıktığı dönemde arttığını duymuştum belki senin bebişin sırme saçları çıkıyodurr

8. 31 Mayıs 2008
  9. gulcinf

gulcinf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha yeni hamileyim ama geçen hafta çok kötü midem yanıyordu dayanamadım ve gaviskon aldım hamilelikte sakıncası yokmuş...ama doktoruna sor istersen..

10. 1 Haziran 2008
  11. nazoo

nazoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu çok normal canım hepimiz yaşadık merak etme geçecek biraz sabır istiyor işte annelik kolay değil canımyerimseniben

12. 1 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Of of bende bir mide yanmasi vardiki sormayin yemek icmek haram olmustu artik bana.Bu hep hamilelikten canim simdi dogurdumda kurtuldum bu mide yanmasindan.Yoksa valla alev alev yaniyordu midem oluyordum.Seninde ancak dogunca gecer bence yada son ay bebek asagi inince rahatlarsin.Bebis icin dayaniyoruz canim napican.sevgiler.a.s.

14. 1 Haziran 2008
  15. aysegull_edibe

aysegull_edibe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bende 6 aylık aylık hamileyim miğdemde yanma yok fakat nisanur gibi bende duymuştum bebeğin saçları çıkınca miğdede yanma oluyormuş o tatlı warlıklar için herşeye katlanılır demi allah hepimize yardımcı olsun

16. 1 Haziran 2008
  17. bppinar

bppinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben hamile değilim14 şubatta doğum yaptım ama bende de çok mide yanması vardı doğuma kadar sürüyor ben gecelerihiç uyuyamıyordum mide yanmasın dan ama soda biraz iyi geliyor doktorum bol bol su ve soda içebilirsin demişti

18. 2 Haziran 2008
  19. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benyaklaşık 30 haftalık hamileyim ama ben de olmadı.ama açıklamsını dr.um yaptı bebek büyüdükçe mideye baskı yapıo demişti saçlarla alakası yok dedi.galiba gavıscon diye bi şurup var onu verio genelde dr.lar tabien dr.unla görüş yinede bu konuyu.