Hamişim Ve Sirrimi Veriyorum :)))

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve "NAZ" tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ocak 2008
    Konu Sahibi : "NAZ"
  1. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar hanımlar,
    beni geçen aydan beri bebek :KK46: bebek diye tırmalayan biri olarak tanıyorsunuz...:eek::eek: şimdi ise 5 haftalık anne adayıyım, allah'ım nasip ederse tabii...
    sizlere bu sayfadan neler hissettiğimi, :teytey: neler yaşadığımı:dance: ve nasıl gebe kaldığımı açıklayacağım... :nazar::sm_cool:

2. 19 Ocak 2008
  3. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar, hamişim ya inanamıyorum bu harika bir duygu ne ağlayabiliyorum nede gülebiliyorum, sadece rabbime bol bol şükr ediyor olmayan ve isteyen herkese versin diye dua ediyorum... bugüne kadar benimle dertlerimi paylaşan en üzgün anlarımda bana moral veren, beni tanımadan yinede bana destek olan tüm kadınlar kulübü üyelerine, şimdinin ve geleceğin annlerine buradan teşekkür etmek istiyorum, iyi ki vardınız hanımlar ve iyi ki varsınız.....

4. 19 Ocak 2008
  5. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    tebrikler canımmm rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etisin bu güzel duygular için çok sağol allah isteyen herkese versin

6. 19 Ocak 2008
  7. EU3

EU3 Guest

[QUOTE="NAZ";1918386]merhabalar hanımlar,
    beni geçen aydan beri bebek :KK46: bebek diye tırmalayan biri olarak tanıyorsunuz...:eek::eek: şimdi ise 5 haftalık anne adayıyım, allah'ım nasip ederse tabii...
    sizlere bu sayfadan neler hissettiğimi, :teytey: neler yaşadığımı:dance: ve nasıl gebe kaldığımı açıklayacağım... :nazar::sm_cool:
    [/QUOTE]

Canım tebrikler gözün aydın hayırlısıyla rahat bir hamilelik geçirirsin inşallah.bu mutlulugu allahım bebek hasretı cekenlerede verır ınsallah.Canım bebegını hayırlısıyla saglıkla kucagına alırsın aminnn.canım sırrımı veriyorum demişsin neymıs o söyle bakalım bızede:roflol::teytey:

8. 19 Ocak 2008
  9. meldek

meldek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [/QUOTE]

CANIM hayırlı olsun bebeğin:1hug: inşallah sağlıkla babeğini kucağına alırsın, allah bizlerede nasip etsin inşallah, 4 aydır bebek isteyen biri olarak merak ediyorum sırrını çabuk paylaş bizlerlefisfisfis

10. 19 Ocak 2008
  11. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederim rabbim hayırlı bir şekilde kucağınada almayı nasip etsin

12. 19 Ocak 2008
  13. bubuxsx

bubuxsx evimizin eksiği gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ya ne güzel anlatmıssın duygularını ben şimdi kendimi hayal edıyorum da öğrendiğimde bende heralde ne gulerım ne aglarım yani insan ne hıssederki .. hayırlı olsun gözün aydın inşallah sağlıkla kucağına alırsın.bize şu sırrından bahset de bızde hayırlı haberler verelim sana. bol bol duacın oluruz valla.kendine dikkat et yiyeceklerine özellikle.sevgiler.:KK46:

14. 19 Ocak 2008
  15. sevil35

sevil35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    212
    Ödül Puanları:
    123
    [/QUOTE]
    gözün aydın canım Allah kucağına almayı nasip etsin artık sırrını sölede bizde başlayalım çalışmalara:teytey:a.s.

16. 19 Ocak 2008
  17. EU1

EU1 Guest

[QUOTE="NAZ";1918410]hanımlar, hamişim ya inanamıyorum bu harika bir duygu ne ağlayabiliyorum nede gülebiliyorum, sadece rabbime bol bol şükr ediyor olmayan ve isteyen herkese versin diye dua ediyorum... bugüne kadar benimle dertlerimi paylaşan en üzgün anlarımda bana moral veren, beni tanımadan yinede bana destek olan tüm kadınlar kulübü üyelerine, şimdinin ve geleceğin annlerine buradan teşekkür etmek istiyorum, iyi ki vardınız hanımlar ve iyi ki varsınız.....[/QUOTE]

Tebrikler canım, ben de 2 aylık hamişim..
    Allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah..

18. 19 Ocak 2008
  19. EU3

EU3 Guest

hayırlı olsun senınde bebişin canım aminnnnnnnnnnnnnnn allahım inşallah

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.