hamişler bakarmısınız bi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve <yumyum> tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : <yumyum>
  1. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hamişler ben bebek tedavisi görüyordum ama bıraktım 2 ay ara vermek istedim bu ay hayıt otu ve ada çayı içtim adetime 6 gün var hani hamişler diyorya kasıklarımda batta oluyor diye o batma nasıl bi batma tarif edermisiniz benim de batmalar oluyor arada ama kasık tamı yoksa kasığın hemen üstündemi rahime yakınmı benim çünki rahime yakın batmalarım oluyor bide göğüslerimrime arada ağrı giriyor sızlıyor gibi kenarlarını bastırınca acıyor uçlarında bişey yok yardım edin kızlar kafayı iyecem yoksa

2. 11 Nisan 2008
  3. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Yanlız şlöyle bir durum var canım kasık ağrısı her hamilede olucak diye birşey yok. Kasık ağrıları adet olurken nasıl ağrın oluyorsa öyle oluyor

4. 11 Nisan 2008
  5. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım ben çok çektim ve herhalde en belirgin belirtim oydu ani hareketlerde kalkıp otururken 5-10 saniyelik bıçak batması gibiydi inşallah hamilesindir allah kalbine göre versin 2-3 gün sonra kanda gebelik testi yaparsan çıkar canım

6. 11 Nisan 2008
  7. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol arkadaşım benim nolmalde kasıklarım ağrımaz adetlenecem zaman sadece rahimmim ağrıyor benim canım nedense bende mi bişey var acaba

8. 11 Nisan 2008
  9. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol arkadaşım ya allah o güzel meleklerinizi kucağınıza almayıda nasip etsin arkadaşlar tekrar saolun acemim cim benim ani hareketlerde bide otururken yanlış oturduğum zaman yanı karnımı sıkıştırdığım zamanda yapıyor ayy yada ben öyle hissediyorumsenağlama

10. 12 Nisan 2008
  11. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Umarım Allah gönlüne göre verir arkadaşım. Genelde kız bebklerde kasık ağrısı çok çekili cderler ve bende yaşadım hala daha yaşıyorum. Bazen bıçak saplanması gibi bazen de sanki bir gaz bombası atmışlar rahme doğru uzanan bir ağrı hissediyordum. Sanki insan üşütür de böle adet olamadığında canı yanar ya aynen öyle bir ağrı. Ve şunuda unutma kalbini ferah tut. Tedaviden sonra hemen kalan bir çok insan var.

12. 12 Nisan 2008
  13. Cullen

Cullen &#822;Ç&#822;i&#822;z&#822;G&#822;i&#822; &#822;Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende hic agrı olmadı mesela herkezde kasık agrısı olmuyor malesef bende yumurta takip tedavisi görüyordum sonra sıkıldım bıraktım dedim allahım ne zaman kısmet ederse ozaman olsun hastaneyi bıraktıktan sonra hic bir takviyesiz 1 ay sonra hamile kaldım

14. 12 Nisan 2008
  15. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamile kalan herkeste kasık ağrısı olmuyor ... sen yinede çok umutlanma çünkü bu tür kasık ağrıları başka şeylerinde ifadesi olabiliyor.
    ama inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda hamile kalırsındır.

16. 12 Nisan 2008
  17. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnım allah gönlüne göre versin bir kaç gün sonra zaten her şey belli olacak biliyorum beklemek kadar zor bir şey yok ama birazcık daha sabır

18. 12 Nisan 2008
  19. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşlarım hepiniz sagolun işte her belirti benim için umut demekki beklemekten başka çare yok ilaç kullanmadığım için adet olup almayacamda belli değil aslında herşeyin hayırlısı bakalım