hamişler benim midem niye bulanmıyor???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve mehtap@ferhat tarafından 26 Ekim 2007 başlatılmıştır.

26 Ekim 2007
    Konu Sahibi : mehtap@ferhat
  1. mehtap@ferhat

mehtap@ferhat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    yaa arkadaşlar 7+2 haftalığım,geçen hafta biraz bulantım oldu.sonrasında hiç olmadı.bazı yerlerde okuduğuma göre bulantı sağlıklı bir gebeliğin işaretiymiş.:bbo::bbo::bbo:
    benim sadece göğüslerimde hassasiyet var.lütfen cevap benim gibi olan varmıııııı??fisfisfisfisfisfisfisfisfis

2. 26 Ekim 2007
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    her hamilelikde bu olacak die bişe yok canım.benim eltimin 2 hamilelğinde de hiç bulantı yoktu şimdi nurtopu gibi sağlıklı 2 çocuğu var.ama genede emin olmak için dr unla bi görüş istersen. :nazar:

4. 26 Ekim 2007
  5. asayis

asayis Guest

Bu Kişiden Kişiye Değişiyor. 6 Yaşinda Bir Oğlum Var Ve Ben şu Anda 30 Haftalik Hamileyim. Ilk çocuğumda 13 Haftalik Olana Kadar Bulantim Oldu Fakat Hafif Bulantilardi Bunlar. Ama Bu Hamileliğimde 21 Haftalik Olana Kadar Bulantilarim Ve Halsizliğim Geçmedi. Allaha şükür şu Anda Bomba Gibiyim.

6. 26 Ekim 2007
  7. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bendede olmadı.olmayabilr yada daha başlamamış olabilr.canım bebeğin kaşlp atışını duymaya mutlaka git zaten sonra bu klorkun gerçecek

8. 26 Ekim 2007
  9. burcuavcxix

burcuavcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    ne ilgisi var kız bulantıyla bebeğin bendede hiç olmadı bulantı ve çok sağlıklı bir bebeğim var şimdilik.öyle şeylere inanma içini ferah tut ne güzel işte rahat bir hamilelik olucak

10. 26 Ekim 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Cnm Bence Bundan Sonra Başlar...kişiden Kişiye Değişir Ben 5 Ay çektim Mesela

12. 26 Ekim 2007
  13. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198

Benim de hamileyken midem hiç bulanmamıştı ne var bunda yahu? Dertsiz başına dert mi arıyorsun sen:mymeka:

Ne midem bulandı ne başım döndü ne de aşerdim..Haline şükret canım:mymeka:

14. 26 Ekim 2007
  15. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    canım kişiden kişiye göre deişir bu..mesela bende daha günüm gelmeden bulanmaya başlarım ordan şüphelenirim hamile olduğumu..bende mesela 5 ay çektim..ama midesi hiç bulanmayan bir sürü insan tanıyorum..midesi bulanan bi annenin hamileliği dedğin gibi daha sağlıklıdır..doktoruma bulantılarımı şikayet edince söylemişti bunu bana...

16. 26 Ekim 2007
  17. mehtap@ferhat

mehtap@ferhat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canlarım sağolun.microyla hamile kaldım ben.zor bulunca insan endişe ediyor işte.yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

18. 26 Ekim 2007
  19. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Valla bende hiç mide bulantısı çekmiyorum çok şükür her istediğimi rahatlıkla yiyebiliyorum aşermedim de ve bebişim gayet sağlıklı olduğunu söyledi doktorumuz.