hamişler bir bakarmısınız???yarın transferim var.....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yexsxbxux tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : yexsxbxux
  1. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar günaydın....c.tesi günü 5 yumurtam toplandı....dün aramışlardı 2 si döllendi dediler.....az önce aradılar....döllenen embroyalarım bölünmüş...biri 2 hücreli,diğeri 6 hücreli olmuş.....yarın saat 10:30 da idrara sıkışık durumda gelin transferinizi gerçekleştireceğiz dedi.....yarına kadar bu bölünme çoğalırmı dedim....öyle umud ediyoruz dedi....5. gün transfere kadar dayanmadı kızlar nasıl sizce durum....benim ilk denememde dondurulmuşları denemek zorunda kalmıştık.......bu durumun ne anlama geldiğini tam olarak bilmiyorum....şimdi kaçıncı gün transfer olmuş oluyor peki....ve sizce bu durum nasıl???çok korkuyorum.....hamişler sizin kaçıncı gün transferiydi...kaç hücreliydi....???

2. 3 Mayıs 2010
  3. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yeşbü 5. güne gitmek de bir nevi risk almak demek, embriyolar o güne ulaşmayabilir, bunu en iyi embriyolog bilir, hem 5. güne gitmek için en az 7-8 iyi embriyo olması gerek ki onlardan birkaçı 5. güne ulaşsın, benim bilgim bu kadar, sen de canını sıkma ve bebişlerini küstürme, onlara sıkı sıkı sarıl canım.

4. 3 Mayıs 2010
  5. sensizhayat

sensizhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yeşbü öncelikle hayırlı olsun umarım herşey yolunda gider. benim bu konuda sana söleyebileceğim tek şey doktorlarına güvenmen. aanladığım kadarıyla bundan önceki denemende aynı yerde olmuş dolayısıyla embriyologlar senin yumurtaların hakkında bilgiye sahip. burda çok örnek var 3. gün transferi olup başarı sağlayan. benim ilk denememde 5 gün transfer edilmişti tutmuştuda ama maalesef 5+4 de kaybettim bebişlerimi.pazar günü yumurtalarım toplandı benimde 22 tane biraz önce aradım 14 ü döllenmiş ben polikistik hastasıyım onun için çok düşük dozlarda bile fazla yumurtam oluyo o yüzden son güne kadar bekliyolrlar transfere. senin 3. gün transferi olması riske atmak istememelerinden bence. tekrar söylüyorum doktorlarına güven içini ferah tut stersden uzak dur rabbim ol demişse oluyor. ilk tedavimde de şimdikindede 2 olaya şahit oldum sadece tek bir yumurta toplandı döllendi ve hamile kaldılar.onun için oluruna bırak sende bak ozaman nasıl yolunda gidecek işler. doktorum bana çok kızıyor araştırıp durma cehalet bazen mutluluk getirir diye.

6. 3 Mayıs 2010
  7. yexsxbxux

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım yaaaa....haklısın ama ne yapayım insan ister istemez düşünmeden edemiyor....

8. 3 Mayıs 2010
  9. yexsxbxux

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım....canım bu sefer aynı merkezde değil..başka merkezdeyim...doktoruma güveniyorum allahtan...ama işte dedim ya insan yinede düşünmeden yapamıyor....seninde allah yardımcın olsun canım...

10. 3 Mayıs 2010
  11. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yeşbü nerede yaptırıyorsun?

12. 3 Mayıs 2010
  13. yexsxbxux

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106

canım ben adanada başkent üniversitesinde yaptırıyorum....

14. 3 Mayıs 2010
  15. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    Canim insallah olur bu seferde..Benim ilki . 2.gun embryosuydu 2 taneydi tutmadi 2. si dondurulmus ve 3. gun embryosuydu tekti ve tutundu ....kac hucreli oldugunu soylemiyorlar burda...seninki 3. gun embryo transferi olacak eger embryolar kaliteliyde ikisi bile tutunabilir hic merak etme..illaki 5. gun transferi olmasi gerekmiyor...yeterki Rabbim ol desin tek bir dondurulmus embryomu bile cozundukten sonra yasatti ve hamile kaldim kucagima aldim sukurler olsun..Sende umutsuz olma bak iki taneymis hem...

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010
  16. 3 Mayıs 2010
  17. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı uğurlu olsun Rabbim nasip etsin inşallah

CANIM SEN BUNLARI DÜŞÜNME NE OlUR
    benim ilk denemem de 3 tane vardı hepsi 8 hücre idi, 1. kaliteydi, 2. denememde de öyle ama tutmadı.

yanımda 40 yaşında bir bayan vardı, 2 tane 3. kalite 6 hücreliydi ikisi de tuttu, birkız bir erkek doğum yaptıboshayallersmile

anlıyacağın sen de biliyorsun nasip se olacak inşallah , stres yapma sakin ol, bebişleri korkutma :KK46: :KK46:

olacağına inan , herşeyi düşün ama OLUMLU ol hihoyyyt hihoyyyt

bir de kabız olma (magnese calsiline diye bir toz var , suya karıştırılıp içiliyor, bana da oktor verdi zarrı yokmuş)

dualarım seninle umarım herşey yolunda gider, öpüyorum canım opuyorumnanaktan
    :asigim: :teytey: :teytey: :teytey:

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010
  18. 3 Mayıs 2010
  19. yexsxbxux

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106

meralciğim nerdesin sen yaaa....senle konuşmak çok istedim kaç gündür.....saol canım...biliyorum olumlu olmam,olumlu düşünmem lazım....ama elimde değil...ne yaparsın...canım bana dua et ne olur canım ayrın 10:30 transferim....