HAMİŞLER DUA EDİN DUA EDİN dua edin kendinize

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve SiremimS tarafından 24 Şubat 2008 başlatılmıştır.

24 Şubat 2008
    Konu Sahibi : SiremimS
  1. SiremimS

SiremimS İremim~Eslemim Pro Üye

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    dün akşam eşimle beraber ev gezmesini gitmiştik ordada arkadaşın eşinin kız kardeşinn tesadüf fotosunu gördüm sordum kim die anlatmaya başladı bu fotodoki kişi 24 25 yaşlarında evlenmiş hamile kalmış sizin gibi doğumuna 1 hafta kala kanla ilgili bi rahatsızlık görülmüş doktorlar hemen doğuma alalım yoksa kaybedebiliriz demişler teninde boylu boyunca morarmalarla kendini göstermiş ve bu hastalık milyonda bir görülen kanla ilgili bi rahatsızlık mış herneyse apar topar doğuma almuşlar bebek gelmiş ama anne iyice kötü bir şekle girmiş ve bu kişinin sadece bebeğiyle 1 tane fotorofı var bebişi kucağındayken o da cep telefonundan çekilmiş ne kadar ayrıntılı düşünün artık ve doğumundan 3 gün sonra doktorlar ellerinden geldiği kadar uğraşsalarda kaybetmemek için bunun çaresi yokmuş ve anne vefat ediyor o kadar etkilendim ki anlatamam bian hamile olmaktan bile korktum çocuğunada süt veren yakınları emdirmişler BUNU SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM DUA EDİN KENDİNİZE

2. 24 Şubat 2008
  3. BALSIN

BALSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklisin Canim Işte Bizler Hep Sabirsiziz Her şerrin Bir Hayri Vardir Diyolarya Anlattiğin şey Bunu Doğruluyor.hakkimizdan Hayirlisi.rabbim Herşeyin Iyisini Bilendir.vati Zamani Ve Saati Gelicekki Olsun.sevgiyle Kal

4. 25 Şubat 2008
  5. SiremimS

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    bencede canım çok gzl yazmışsın illle hamiş olmak istiyorum diye tutturanlar delirenler bunu okusun işte bebek sahibi olmak bşy değil bakablmek büyüteblmek önemli sevgiyle kal canım

6. 25 Şubat 2008
  7. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Her şeyde bir hayır birde şer vardır...Rabbim ailesine abır versin.Herşeyin en iyisini o bilir..
    Gebelik kolay bir şey değil..
    İçimizdeki: Bizim en değerlimiz...O yüzden en iyi şekilde bakmalıyız.........

8. 25 Şubat 2008
  9. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    HER ŞEY ALLAH TAN ALLAH YAKINLARINA SABIRLAR İHSANEYLESİN RABBİM HERKESE HER ŞEYİN HAYIRLISINI NASİPEYLESİN.
    İLLAKİ OLMASI İÇİN İSTEMEYELİM ÖNCE HAYIRLISINI DİLEYELİM.

10. 17 Mart 2008
  11. fundag

fundag Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam,
    canım bence ilk defa doğum yapacak insanlar için bu yazdıkların hiç doğru şeyler değil,hamilelik döneminde insanlar pozitif olmalı bir çok insan doğum yapma sendromu yaşarken bu tür olaylar duyması çok kötü bence,moral veren yazılar yazman daha doru olur sanırım yanlış anlama ama yazdıkların bizim bi komşu var allah rahmet eğlesin tarzı olmuş kusura bakma fikrimi paylaşmak istedim...

12. 17 Mart 2008
  13. Evet Ben De Fundag Arkadaşa Katiliyorum, Bu Konunun Yeri Bura Değil Ki.... Eminim Benim Gibi Pipirikli Arkadaşlar Hamilelikleri Boyunca Acaba Ben De Yakalanir Miyim Bu Hastaliğa Diye Panikleriz...

14. 17 Mart 2008
  15. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla allah rahmet eylesin ben böyle şeylerden hiç etkilenmem kaderi öyleymiş olmuş ne yapalım...bebek önemli benim için bebişim yaşasın da benim canım o kadar önemli değil eğer ölecekse bir insan yani eceli gelmişse nasılsa ölür illa hamile kalması gerekmiyor..o arkadaşın öyle denk gelmiş öyle bir ölüm yaşamış hem bunlar kulaktan dolma şeyler ne olduğunu biz nerden bilelim ki gerçekte...korkunun ecele faydası yok..ay ben de ölürsem die hamile kalmaktan korkmak da neymiş,her gün dualar etmek de neymiş ki???

16. 17 Mart 2008
  17. SiremimS

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    bunlar kulaktan dolma şeyler değil haksızlık yapma güzelim hoşuna gitmediyse okumazsın olur biter her şey dualarla yürür bunuda unutma !ben bunu yazmamın sebebi durmadan bebeğil olmayıpta kafayı bebkle bozanlara ya öyle şeyler yaşarsınız die hayırlısı olsun demeleri için yazdım hayttan ders almasını bilenlere CADIARZU

18. 17 Mart 2008
  19. SiremimS

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    pipirikli arkadaşların herşeyin hayırlısı demesini biliyorsa proplem olmaz.bo konuda bebek annne ve doğum varsa tartışmasız burası bu konunun yeriCADIARZU