Hamisler gögsünuzden ne zaman süt geldi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Celisuenis tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Celisuenis
  1. Celisuenis

Celisuenis fransaligelin.blogspotcom Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ben daha 5 aylik olucam bisi yok suan ama bir arkadasiminki 6 aylikta gelmis. Ya sizinkiler? sutu gelen varmi yada gelenlerinki kaçinci ayinda yada haftasinda geldi? Merak ettimde

2. 19 Haziran 2010
  3. bebeqimm

bebeqimm bebeqimm geliyor... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BEN 30.cu haftamı bitirdim buzamana kadar sızlama ağrı hafiften oluyordu ama şimdi yeni gelmeye başladı ne kadar geç gelirse okadar iyi aslında ilk gelicek süt bebeğin bağışıklık sistemi en yarralısı o yüzden dktorum bana akmaması daha iyi demişti :)) şimdi cok dikkat ediyorum sıkıştırmamaya :nazar:

4. 19 Haziran 2010
  5. Celisuenis

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bunu bilmiyorudm ogrendigim iyi oldu. o zaman insaallah benimkide geç gelir :)

6. 19 Haziran 2010
  7. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende 29+0 dayım henüz gelen giden yok,sadece sarımsı bi renkte tortulaşma oluyo ara sıra..

8. 19 Haziran 2010
  9. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 25+2 yim, benden de gelmedi

10. 19 Haziran 2010
  11. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın arkadaşlar bu konuda moralim çok bozuldu 32 haftalık gebeyim geçen sağlık ocağına gittim ebe göğsünden süt geliyomu dedi yok dedim ozamn doğumdan sonrada gelmeyebilir dedi canım çok sıkıldı salak ya sonra sordum herkese çoğununki bebek doğduktan sonra gelmiş bunu duydumda biraz rahatladım yoksa sütüm olmasa mahvolurum ben inşallh hepimizinki olur

12. 19 Haziran 2010
  13. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok saçmalamış sağlık ocağındaki ebe ! zaten bizi iyileştirmek değilde moral bozmak için çalışıyolar orda. ne alaka göğüsten süt gelmezse doğurunca da gelmeyeceği !! benim ilk kızımda sütü bırak tek damla su bile gelmemişti göğüslerimden, ama doğurur doğurmaz kızımı emzirdim ve göğüslerim birden tanker gibi doldu ve oturduğum koltuktan duvara fışkırıyodu resmen, yani o derece çoktu ve kızım maalesef 4 ay emdi ve bıraktı :KK43: inanırmısınız kızım emmediği halde tam 2 sene boyunca göğüslerimden süt geldi. tekrar hamile kalmadan bir iki ay evvel de kesildi. Şimdi bu kızımda 37 haftalık oldum şuan, yaklaşık 1 aydır süt gelmeye başladı damla damla , sıksam çıkacak yani. ama göğüsleri sıkmak rahimde erken kasılmalara sebep olacağı için dokunmaya bile korkuyorum açıkçası. Hiç canını sıkma sen canım. hayırlı doğumlar

14. 19 Haziran 2010
  15. Celisuenis

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Turkiyede niye boyle insanlari çalistiriyorlar anlamiyorum. insana hiç deger yok. Fransa'da hiç oyle degil gerçekten once insan geliyor burda. sikma canini sakin arkadasim bosver ya saçma sapan konusmus iste

16. 19 Haziran 2010
  17. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 31 haftalık hamileyim ama bende de hiç bişey yok

18. 19 Haziran 2010
  19. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun arkadaşlariçim rahatladı çok takıyodum kafaya geçen ayda gittiğimde bebeğin kordunu kısa olabilir demişti dokrora gittim yokmuş öyle bişey neye dayanarak söyledi bilmiyorum neyseki gidiyoda kurtuluyorum ondan zaten doğumumada az kaldı çok heyecanlıyım artık çıksın istiyorum sanırım yılların özlemi var kaç yıldan sonra anca tüpbebk yöntemiyle kavuştum bebeğime inşallh sağlıklı bi şekilde doğar sizlerinkide öyle