hamişler lütfen cevaap...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve risdis tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : risdis
  1. risdis

risdis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar.. hamiş olanlara bir sorum var. bir yakınım eğer hamileysen kasıkların normalden daha sıcak olur..hatta köz gibi olur demişti. bugün transferimin 5. günü kafayı yiycem çünkü ben de öyle bişey yok.. siz de var mı..?

2. 3 Temmuz 2010
  3. cigdo

cigdo Meleklerim Allaha emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm selam,

Bende öyle bir şey olmadı hatta böyle bir şeyi ilk kez duyuyorumdelikafadulden

4. 3 Temmuz 2010
  5. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende oyle bısey olmadı herkesın hamılelıgı farklı olur bıde o lafı ılk senden duydum bence sacma agrıyı duydum ama yanmayı ılk kez duyuyorummm sakın ol sıtres yapma daha 5.gununmus senın suan gayet rahat olman gerekıor herseyı kafana takma tamam gulumherkesın soyledıgınıde aldırıs etme

6. 3 Temmuz 2010
  7. leftere

leftere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba, transferin hayırlı olsun önce. ben de hiç duymadım böyle birşey. bende de olmadı hiç. transferden sonra en ufak bir belirti bile yaşamadım. herşey normaldi, sadece adet olacakmışım gibi belirtiler vardı. ikisini ayırt etmek nerdeyse imkansız. üstelik transfer sonrası ikizlere hamile kalmısım. belirtiler iki katı olması gerekirken hiç yoktu. 7. haftamda birini düşük yaptım. belirtilere hiç kafanı takma.kişiden kişiye o kadar cok değişiyor ki. benim hamilelik belirtilerim üçüncü aydan sonra başladı inanki. o zamana kadar zaten bir önemi kalmıyor:) insallah bebğin tutunmuştur. bol bol kivi, ananas ve kabak cekirdeği yemeni tavsiye ederim. agır işlerden de kaçınmalısın. transferin 5 yada 6. günü yapılan tutunma iğnesini sakın ihmal etme, bir de günde bir tane bebek aspirini vermişlerdir sanırım.

8. 3 Temmuz 2010
  9. risdis

risdis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim kızlar biraz olsun rahatladım.. evet aspirin var.. inşallah herşeyin hayırlısı olur..

10. 3 Temmuz 2010
  11. risdis

risdis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kızlar kafama takılan başka bir soru daha var.. cevaplarsanız sevinirim.. transferden sonra ilk gece sarı renkte koyu kıvamlı bir akıntı oldu.. sizce embriyo olabilir mi?

12. 3 Temmuz 2010
  13. risdis

risdis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yok mu

14. 3 Temmuz 2010
  15. p_aytar

p_aytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    akıntının embriyo ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum vajinal ilaçlar akmıştır

16. 3 Temmuz 2010
  17. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bencede oyle lekelenmeler olması normal bendende gelmıstı doktorum gelebılır dedı kafana takma sennn okeyy bıtanem serbest ol

18. 4 Temmuz 2010
  19. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim bendede gelmisdi öyle akinti ama onlar cok normal arkadasiyin dedinede bakma öyle birsey olmadi bence ve bende ilk defa duydum,sen rahat ol canim stress yapma kendine...