Hamişler Lütfenn Yardimmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve içimde bir kxixpxixrtxix var tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

27 Şubat 2008
    Konu Sahibi : içimde bir kxixpxixrtxix var
  1. içimde bir kxixpxixrtxix var

içimde bir kxixpxixrtxix var Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar hamileliğimden önce eşim ve ben hep kız çocuk hayalini kurardık özellikle eşim kız çocuğu olmasını çok isterdi
    Dün ense kalınlığı testim yapıldı doktor bir tahmin yürüttü ve büyük ihtimalle bebeğiniz erkek olacak dedi.hastaneden eve nasıl geldiği hatırlamıyorum sanırım şoka girdim ve allaha sağlıklı olduüu için şükür edeceğime saatlerce ağladım ve bunu eşime nasıl söylüyeceğimi düşündüm durdum Ben bu erkek evlat fikrine alışamıyorum bebeğime haksızlık yapıyorum biliyorum ve bunu daha da çok üzüyor ben çok kötü bir anne olucam sanırım
    :çok üzgünüm:

2. 27 Şubat 2008
  3. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Seni anlıyorum, Bende kız evlat isterim.Nedense erkek çocuğa soğuk bakıyorum.Hamileyim henüz cinsiyeti belli değil.Bu yalnış biliyorum.Önemli olan onun sağlıklı olması elbette, şımarıklık gibi geliyor uzaktan.Allah sağsağlim kucağmıza almayı nasip etsin belki günaha giriyoruz böyle düşünerek.Ben oğlum olsa da elbet severim.Ama ne bileyim kızım olsa ona pembe pembe kıyafetler almak istedim.Böyle düşünüyorm diye vicdan azabı çekiyorum.Allah dert vermesin, insanların ne derdi var değil mi?Halimize şükredelim, bebeklerinizi kız ya da erkek sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalaım.

4. 27 Şubat 2008
  5. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

Arkadaşim Bence Allah A Dua Et Bebeğin Sağlikli Olsun Diye Ve Forumdaki Diğer Yazilari Bi Okumayi Dene Insanlar Bebek Sahibi Olabilmek Için Ne Sikintilar çekiyorlar. Evladin Kizi Erkeğimi Olur. Benim Bebeğimin Cinsiyeti Henüz Belli Değil Zaten çokta önemli Değil Hiç Düşünmüyoruz Aman Kizimiz Olsun Yok Oğlumuz Olsun. Hergün Dua Ediyoruz Eşim Ve Ben Bebeğimiz Sağlikli Doğsun Diye. Lütfen Böyle Saçma şeyler Için Bebeğinizi De üzmeyin. O Size Allah In Bir Mucizesi.

6. 27 Şubat 2008
  7. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım saglıklı olsunbda cınsıyetı ne fark eder sukretmelısın rabbım sana herseye bragmen bır evlat vermıss bak bebek ısteyıpde hamıle kalamayan onlar ıcın cınsıyetın bı onemı olmayan her ne olursa oplsun bebeıs ıteyen okadar cok kısı varkı bence bebegıne haksızlık< edıyosunn bence esın erkek oldugunu duyunca uzulcegını sanmıyorum hhataa sevıncegını dusunuyorum genlede erkeler erkek bebeklerı olsun ısterler

8. 27 Şubat 2008
  9. ocean_exprss

ocean_exprss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Bir defa doktor tahmini birşey söylemiş daha kesinlik yok ortada.Olsa bile önemli olan hayırlı sağlıklı olması.Doğsun bak nasıl seviyorsun kız erkek demeden.Hayırlısı için dua et ve böyle düşünmemeye çalış.Allah'ın gücüne gider...

10. 27 Şubat 2008
  11. içimde bir kxixpxixrtxix var

içimde bir kxixpxixrtxix var Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğru söylüyosunuz arkadaşlar hepinizede inanın yürekten katılıyorum ama kızım olucak diye kendimi nedensiz çok şartlandırdım sanırım rüyalarımda bile hep kız bebek gördüm. Allahın gücüne gitmesin inşallah yaa çok üzülüyorum bu düşüncede olduğum için

12. 27 Şubat 2008
  13. ocean_exprss

ocean_exprss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Dur bakalım belki kızdır ultrasonda görünsün bakalım önce...Allah hayırlısını versin...Kız olur Allah korusun başına bela olur nerden doğurdum seni dersin sonra...Hayırlısını iste hep...

14. 27 Şubat 2008
  15. edanurnurdan

edanurnurdan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belkıde kızdır canım anneler hısseder bence cnk bende hamılelıgım boyunca hep kız ıstemıstım ben kızım kızım dedıkce esımde oglum dıe severdı kı gucenmesın dıye:) hatta bana "sen erkek olursa bu cocuga bakmazsın" bıle derdı:)(tabıkı ole bı sey olamaz evlat sevgısı hıc bırseye benzemıo cnk)nı tekım benım bı kızım oldu ıns allah sanada oncelıkle saglıklı bı sekılde kucana almayı nasıp eder.ınsallah da gonlune gore olur

16. 27 Şubat 2008
  17. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE BEBEĞİNİ KUCAGINA ALDA KIZ ERKEK FAR ETMEZ.. BENİM ELTİM 8 AYLIK HAMİLE VE ANNESİ GEÇEN YIL ÖLDÜ VE AYNEN ONLARDA SİZİN GİBİ KIZ İSTİYORLARDI AMA ERKEK OLDU VE ELTİMDE TIPKI SENİN GİBİ AĞLADI AĞLADI. ÇOK ÜZÜLDÜLER.. AMA SONRADA OĞLUSUM DİYE SEVMEYE BAŞLADILAR.. ALLAHIN GÜCÜNE GİDER ODA SENİN KANIN CANIN SONUÇTA SENİN BİR PARCAN İYİ DAVRAN ONA SENDE YAKINDA OĞLUSUM DİYE SEVMEYE BAŞLARSIN....a.s.:nazar:

18. 27 Şubat 2008
  19. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım çok yanlış düşünüyosun burda çoğu insan bebek bebek diye deli oluyo sana allah bebek vermiş sen erkek diye ağlıyosun allahın gücüne gider yapma ben ve benim gibi bir çok kişi her ay hüsrana uğruyoz sen kusura bakmada biraz nankörlük yapıyosun