hamişler yardım lütfen..

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve harnn tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : harnn
  1. harnn

harnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bi kızım var ikincisi için 3 aydır çalışıyoruz bugun adet günüm geçeli 15 gün oldu 3 gün önce kan testi yaptırdım 0.35 çık ama hala adet olmadım kasık ağrım var akıntı var karnımın altı davul gibi adet olacam gibi belirti hiç yok kızlar hamilelik varmıdır acaba anlamadım gitti adetlerim düzenlidir ama 35 günde adet oluyorum ben ama düzenli bişekilde ilk defa böyle oldu benim durumumu yaşayan varmı kan değerim çok düşük ama belki gebelik başlangıcır ne dersiniz YARDIMM LÜTFENNN

2. 7 Mart 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    gec dollenmeyse normaldır bu kaadr dusk olması belkıde ölesıne adetın gecıkmıstır:KK43:

4. 8 Mart 2010
  5. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kan testini yenile eger ki bi artış varsa muhtemelen hamilesin gebelk testi yap bakalım bide

6. 8 Mart 2010
  7. joys

joys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    stres nedeniyle gecikmiş olabilir. hamileyken de ilk gecikmede her an adet olacakmışsın gibi belirtiler veriyor. dr a git bi canım bizede hbr ver, inşallah hamişsindir

8. 8 Mart 2010
  9. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım adetinden 15 gün gecmiş.sonuç malesef negatif.0.35.hamile değilsin.ben adet günümde test yaptığımda 42.55 çıkmıştı.artık diğer aya birdaha dene.adetin stresten gecikmiştir.belkide başka bir sorunun vardır.hemen bir jinekolağa git.

10. 8 Mart 2010
  11. harnn

harnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilginize çok teşekkür ederim stres yapmadım hiç bukadar gecikme fazla ama hayırlısı bi hafta daha bekliyicem olmazsam doktora gidicem ama şimdi adet olmadığım için yumurtlama günlerimide hesaplıyamıyorum yada adet olamdım bu ay umurtlayabilirmiyimki ne bilim hamileyim gibi geliyo ilk kızımda adet günüm bir gün geçmişti idrar testinde öğrendim her hamilelik aynı olurmu bilemiyorum ?birde 35 günde adet oluyorum ben geçmi yumurtluyorum acaba?eğer geç yumurtluyosam belki hamilelğim geç anlarım ama ilk hamileliğimi dediğim gibi hemen anladım çok soru sordum kusura bakmayın...

12. 11 Mart 2010
  13. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ihmal etme mutlaka doktora görün çünkü adet düzensizliği(sancılı adet 35 günden fazla süren adetler az yada çok olması )yumurtlamada sorun yaşandığının göstergesi olabilir