hamişlere sorum var:) yada bilgisi olan herkese

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ffilizz tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ffilizz
  1. ffilizz

ffilizz <3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 2 aydır bebek istiyorum bu 2. ay ama sanırım adet olucam 2 gün kaldı,bişe merak ediyorum; hani eğer bebek olurda rahime yerleşirse lekelenme oluyomuş,bu leke olmadan hamile olunamazmı? biliyorum daha 2 ay erken ama sizce kaç ay olmazsa doktora gitmeliyim... bana yardımcı olursanız çok sevinicem...

2. 15 Ekim 2009
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    günaydın.o lekelenme herkeste olacak diye bişi yok.hatta olmayanlar daha da fazla olmaması normal olanı yani.bende de olmadı.2 ay gerçekten çok kısa bir süre.kaç yaşındasın bilmiyorum ama doktorlar 1 sene veriyolar hamile kalmak için.en kısa zamanda hamile kalırsın inşallah.

4. 15 Ekim 2009
  5. ffilizz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol gink 26 yaşındayım.doktor bana 3 ay sonra çocuk olmazsa gel dedi. bende 3 ay olmazsa sorun var demekmi acaba diye düşündüm.sağol bilgilendirdiğin için.

6. 15 Ekim 2009
  7. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    yerlesme kanamasi herkeste olucak diye bisey yok...olmazsa daha iyi bir belirti hatta cünkü bazilarinda az kanam baslayip bebegini kaybedebiliyolar... 6 ay korunmasiz denemeniz gerekiyo..6 ay icinde gebelik olusmazsa doktora gitmek dogru olani

8. 15 Ekim 2009
  9. nesssli

nesssli egem benimle :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ben lekelenme yaşamadım illaki olmuyo sen böyle şeylere takılma bazı lekelenmeler adet tarihinden sonrada oluyo sonuncuyu anlatıyım sana ben şüphe ediyodum ama ihtimal vermiyodum 11 ay hüsran yaşadığım için adet günümde balığa gittik babamla babamla ikimiz çamurun içine girdik beraber yavru balık tutcazki büyükleri yakalıyalım neyse ben biraz zorladım kendimi çıktım bi baktım kahve leke ogün kocama dedimki ben hamileyim :) ertesi gün kan tahlili yaptım 848 çıktı değerim yani diyeceğim adet günündede olabilir adetinden sonrada içini ferah tut stres yapma :)

10. 15 Ekim 2009
  11. ffilizz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadaşlar içimi ferahlattınız opuyorumnanaktan

12. 15 Ekim 2009
  13. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende de lekelenme oldu,adetime4-5 gün var ve idrar testleri (erken gebelik testi dahil) hepsi negatif çıktı.nele roluyor anlamıyorum :KK43:(

14. 15 Ekim 2009
  15. dayna

dayna şükürAllah'a bebişim gldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu lekelenmeyi ben geçen aylarda yaşadım şöyle oldu...adet olacağım gün benden pembe leke geldi bende haliyle adet oldum sandım adtim ağrılı geçtiği için ağrı kesici içtim hemen...sonrasında devam eden bi kanama olmadı 1 gün 2 gün derken tam 15 gün geçti tabi bununla birlikte göğüslerim hassasiyetleşti,uçları belirginleşti halsizlik başladı test aldım ve 2.çizgi silik çıktı belki dedim geç döllenme oldu ve böyle düşünürken adet oldum sanırım bebek rahimde durmadı buradaki arkadaşlarının deyimiyle düşük yaptım ama hiç bir ağrıda çekmedim doktorada gitmedim bilmiyorum ben ne yaptım:bbo::bbo: umarım bu yazdıklarım seni aydınlatmıştır canım....ve daha yaşın çok genç 3.ayda doktora gitmende bence çok erken gitme demiyorum tabiki ama daha önğnde çok aylar vara.sa.sa.sa.s

16. 16 Ekim 2009
  17. ffilizz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol dayna . seninkide ilginç olmuş gerçektende.düşük olması o kadar kolaymı ya :)

18. 16 Ekim 2009
  19. dayna

dayna şükürAllah'a bebişim gldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla filizcim bilmiyorum buradaki arkadaşların deyimiyle düşük oldu doktora filan gitmedim sanırım kimyasal gebelik geçirdim bazı hekimlerin isimlendirdiğide sessiz düşük yaşadım...döllenen yumurta rahime düşmemiş oluyor anlayacağın..bilmiyorum ben ne yaşadım:))