hamişlerrrrrrrr yada bilenlerrrrrrrr ........

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ffilizz tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ffilizz
  1. ffilizz

ffilizz <3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merak ediyorum her hamile olanın göğüsleri şişip ağrırmı,yoksa ağrımayanda olurmu:? vede beli ağrırmı? bnm 8 ay bitti hala hamiş olamıyom ama bunuda merak ediyom yani hamiş olmadığımı göğüslerim ağrımayınca anlamalımıyım hemen ????? offfffffffffff iyice psikopat oldum :)))))))))) :sinifsinif:

2. 14 Nisan 2010
  3. BebisKoM88

BebisKoM88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    vallah canim bilmiyorum herkesde nasil ama bende normalde pek agrimaz gögüslerim ama hamis oldugum ay uclari cok acimisti. ama bel agrisi felan hic olmadi.

4. 14 Nisan 2010
  5. cotanak28

cotanak28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba sana sunu soyleyeyım bende daha henuz cok yenı bı hamıle oldugumu ogrendım benım bu ay hıc oyle belırgın bı gogus agrım yoktu hatta hıc yoktu ve halen de yok bele gelınce adet gunum gecene kadar o kadar fazla bı bel agrısı olmadı suan bıraz var o da bıraz fazla ayakta kalınca agrı yapıyor benım en belırgın seyım gecellerı kramp gırer gıbı kasık agrım oldu bırazda gun ıcınde devam ettı ama en cok gece agrıyordu onun ıcın sen bu ayrıntılara takılma herkez bır olmuyor sen kafana cok takma bende oyleydım her ay elımde test aglıyordum bu ay ıse hıc dusunmedım desem yerıdır dısarı cıktım gezdım kendımı oyalıyacak bırseyler buldum sonra gordumkı hakkatten kafayı cok takmassan oluyormus rabbım en yakın zamanda gonnune gore versın

6. 14 Nisan 2010
  7. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    benim önceki hamileliklerimde göğsüm ağrırdı ama bu sefer ağrı olmamıştı...
    yani herkes farklı her hamilelik farklı..kendinde belirti aradıkça stres yaparsın ..

8. 14 Nisan 2010
  9. ffilizz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun kızlar biliyom streste çok etkiliyo ama elime değil yaaaa :KK43: en ufak bişeyi onunla bağdaştırıyorum.bakalım ne zaman kavuşcam bebişime hayırlısıylaaa .... allah hepimize nasip etsin...

10. 14 Nisan 2010
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim göğüslerimde ağrı birbucuk aylıkken başladı.bel ağrım ve akıntım oldu hamile olduğumu öğrenmeden önce.kişiden kişiye değişiyo belirtiler

12. 14 Nisan 2010
  13. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aynen bende senin gibiydim canım heray belirti arardım kendimde ama inan kafana takmamak daha iyi oluyomus.rabbim en kısa zamanda meleğini sana gönderir inşallah.hamilelik belirtisiyle adet belirtisi aynı canım

14. 14 Nisan 2010
  15. milkybug

milkybug Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Canım ya benim de her ay şişer,uçları acır, 5 gün kaldı adetime ama ne ağrı ne sızı var. Herkeste farklı oluyor. Ben de göğüslerimde o pembe çizgileri arayıp duruyorum her ay :))
    Bu arada sana mesaj atamadım çünkü daha mesaj sayım azmış bilmiyorumkismile

16. 14 Nisan 2010
  17. ffilizz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya evet baktım mesajına ama neyse sonra atarsın cnm.bak yeni bişe duydum şimdi göğüslerdeki pembe çizgide neee o nasıl oluyomuş ya anlatsana :) ....

18. 14 Nisan 2010
  19. Tugbademir

Tugbademir aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben de bu ay nedense felaket bir göğüs ağrısı mevcut:))bi de bel ağrısı bi de bi de sarı akıntım var..:))) bakalımm adetime 4 gün var..beklemedeyim arkadaşlar..benimle aynı belirtileri olan arkdaşlar var mı?