hamişliği bekleyen arkadaşlar!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nimessay tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

4 Mart 2008
    Konu Sahibi : nimessay
  1. nimessay

nimessay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar nerelerdesiniz.ben bunalımlardaydım bir döndüm kimsecikler kalmamış.listelerin yerlerinde yeller esiyor.hayırdır küstümü herkes...:1no2::uhm:

2. 5 Mart 2008
  3. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hoşgeldin:) Hayırdır niye bunalımlardadın. yoksa bebek için mi?

4. 5 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bende bunalımdayım, bu bekleyiş beni yoruyor :KK43: bütün günümde bu sitede sizlerin yazdıklarını okumakla geçiyor vakit geçiremiyorum başka türlü, aklımdan çıkmıyor hamilemiyim acaba yoksa yinemi olmadı diye......... 10 gün var adetime beklemek zor... Allah herkeze bebek çocuk olmayı nasip etsin

6. 5 Mart 2008
  7. nimessay

nimessay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hoşgeldiniz.evet bebiş için bunalımlardaydım.arada geliyor böyle.kısaca özetlersek 16 aylık evliyim ve 16 aydır bebiş istiyorum:)sonuç malumunuz daha yok bişiy.ciddi manada tedaviye de başlamadık daha.ama düşünüyoruz artık(yani ben düşünüyorum).eşim pek takmıyorda malesef.oyalıyor galiba beni.ben gittim dr görünürde bişiy yok dedi ama bu daha ciddi bir olay tabi.işte benim hikayem kısaca bu.lütfen her yeni katılan arkadaş kendi hikayesinden kısaca bahsetsin ...üzülmek diğil ümit etmek tek çıkar yol...:teytey:

8. 5 Mart 2008
  9. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme arkadaşım sadece senin dr görünmen yetmiyoo.eşininde muayene olması gerekirr?bi de fazla takma allah belirlemiştir onun zamanınıdaa.umarım en kısa zaman da senden de o güzel haberi alırız allah gönlüne göre versin hayatımmm..tüm isteyenlere de nasip etsinn:)

10. 5 Mart 2008
  11. ayrxixlxixkk

ayrxixlxixkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Nedense erkekler bizim kadar takmıyo.Valla en iyisini yapıyolar.Bu arada ben 17 aylık evliyim.Eşim askerde ayda bir görüşüyoruz.3 ay var bitmesine.Askerliği var diye bu zamana kadar erteledik,bu ay denedik.Heycanlanmıyorum desem yalan söylerim.Ama düşünmemeye çalışıyorum.Eğer hamiş olmazsam paniğe kapılırım bunu da biliyorum.Çünkü daha denemeden acaba kısırmıym?bi sorunum varmı diye dert ediyodum.Önceleri pek istemedim ama şimdiistiyorum.Baya da alıştım bu hamişlik düşüncesine.13 martı bekliyorum hayırlısı olur inşallah hepimiz için

12. 5 Mart 2008
  13. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    .................................

14. 5 Mart 2008
  15. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    merhaba arkadaşlar bende bebiş isteyenlerdenim 4 yıllık evliyim ama henüz 2 aydır istiyoruz bebiş benim adet düzensizliğim var doktor plistik over dedi progeston kullanıyorum şimdilik bende sitres yok takmıyorum fazla kafama hayırlısını versin rabbim herkese a.s.

16. 6 Mart 2008
  17. nimessay

nimessay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar güzel temennileriniz için teşekkür ederim.rabbim herkesin gönlüne gre versin.ayrıca öyle bir denemeyle bunalıma girmeye gerek yok:)altı ay kafaya takma,çünkü yumurtlama her ay düzenli ve kaliteli olmayabilir canım.hepinize kucak dolusu sevgiler.en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza alalım inş.

18. 6 Mart 2008
  19. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bizim de bu ay 3. ayımız. Bu ay da 16 martı bekliyorum heyecanla. Ben bu ay ovulasyon testi kullandım o yüzden sanki hamile olma ihtimalim daha yüksek gibi geliyor.
    Benim eşim de pek takmıyor, hiç sormuyor bile adet ne zaman olacaksın ya da oldun mu diye. Napalım artık inşallah Allah tüm isteyenlere bana da en kısa sürede sağlıklı bebişler verir.