Hangi basliga yazicami bilemedim arkadaslar...acaip sinir oldum:S

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve balea tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : balea
  1. balea

balea sılada bir ömür geçer.... Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kizlar..ya acaip bunalima girdim isyerim yüzünden. daha dogrusu sefim we karisi yüzünden. Özel bi dershanede ögretmenlik yapiorum bikac aydan beri. sefimin karisi cok fena cok kiskanc herseyimi kiskanyior ya inanmassniz ama giyimimi, kullandigim kitaplari (en sIk kullandigim kitapi saklamis),acaip piskopat bisey bi görseniz kadini. Sürekli bna laf sokyuor, aklina geldigince asaglamaya calisyor, esinden bile kiskaniyor düsünsenize! esine bisey sordugumda lafimizi kesiyor ve onu yanina cagrior onla konusmami engellemeye calisior fln. ama duymamazliktan gelyiorum cünkü ugrasmak istemyiorum.
    Sefim ise ayri bir dert. daha önce 3-4 gün giderdim haftada ama kendi tanidigini ise sokunca tüm günleri kurslari ona verdi hemde ögretmenlik okumadigi halde (avukatlik okumayi birakmis). Simdi sadece bir gün gidiyorum haftada. Bahanesi ise: cocuklar zaman kaybina ugruyormus benimle oysaki hepsinin notlari düzeldi ben cünkü cok disiplinli tutmaya calsiyorum ve düzenli calistirorum.bahane iste diger kadini ise almak ve benim diger kurslari elimden almak icin...gecen hafta ise yerlere attiklari kagitlari toplatmistim ögrencilerime. masanin birinde yabanci kagitlar duruyordu ama benim degildi ondan dokunmadim. dersim bittikten sonra da gittim. bugünse bni sef yanina cagirip, ögrencilere kültürümüzü ögretemedigimi fln söledi bende anlamadim. fotograf göstertti. gecn hafta masalarin ve yerlerin, siralarin resimlerini cekmis. güya masada kagit warmis ve siralarda yamuk duryormus fln da bende düzensizmisimde falanda. ya benden sonra sinifa kim girdi ne yapti gece kontrol mü edecegim? Acaip asagilayici seyler söyledi, bitrmis oldugum bölmüme bile takti kafayi acaip asagladi.Kitaplari sakladiklari icin de netten ödev buluyordum ve tasarruf olsun die de cift tarafli fotokopi cekiyordum. Bu durumu bile bile yinede cok savurgan oldugumu "yazik kagida be" fln diyip durdu ama yok öyle bir durum ya daha ne yapayimki?!
    ben de inadima bugün tertemiz yaptim sinifi. kendis ve esi de hic biyerden mezun falan degiller , ben bile bu durumda onlari asaglamiyorum.Evde de olanlari anlattim ve bana "sen oranin temizlikcisi misin, adamin niyeti, temizlikciden tasarruf yapmak" dedi ailem. ya napcagimi sasirdim bi akil werin:a015:

Son düzenleme: 26 Şubat 2009
  2. 26 Şubat 2009
  3. silam67

silam67 SöZ vErMi$TiN bAnA... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

canim bence sen ceketini al ve cik git ordan...ailen cok güzel söylemis...sen temizlikcimisinde el aleminn pisligini temizliceksin...ben senin yerinde olsam valla cok fena yapardim o patronunu...kim oluo o ya...ne sanio kendini...tamam sefin olabilir onun iscisi olabilirsin ama o önce insanlik ögrensinde öyleee is veren olmaya kalkissin:eek:klava:

4. 26 Şubat 2009
  5. EU3

EU3 Guest

bence daha düzeylı ve dısıplınlı bıryer bul..

6. 26 Şubat 2009
  7. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Baska bi yere gecme imkanın yokmu? gül gibi mesleğin var.
    bu işyerlerinde butur konulardan nefret ediyorum. işsisim su anda ve en son işyerimden böyle sacma sapan konular yuzunden patronumun suratına fax ve telefon fırlatark cıkmıstım.
    su an sıkıntıyı iyi anlıyorum.bu işyerindeki problemlerin herşeyede yansır ya

8. 26 Şubat 2009
  9. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    adam tanıdığını işe aldıysa senin ordan çıkman için daraltıyo seni.
    kaldıki sende kalma orda. söyle laflarını çık. benim bukadar düzeysiz biyerde zaten işim olamaz de vur kapıyı çık git.

10. 26 Şubat 2009
  11. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Senin temizlikle isin ne..
    Dersanenin temizlikcisi yok mu?
    Kendini ezdirme is bul ve ordan cik..
    Bence onlarin asaglik komplexleri var ki seninle ugrasiyorlar

12. 26 Şubat 2009
  13. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    ay bu ne ya
    sen kendine eziyet etme
    ilk önce iş bul,ondan sonra çık

bide ilk iş tecrübenmi?
    iş hayatında çok ezerler sessiz kaldıkça,ezdirme kendini

14. 26 Şubat 2009
  15. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    arkadasin orda ne kadar dayanabilrisiniz siz oranin temizlik görevlisi degilsiniz ve ilkokul birinci siniflara ders vermiyorsunuz onlarin arkalarini düzeltmeye calismak sizin isiniz degil...en kisa zamanda sana yakisir bir yer bul ve cik yaazik ya sana cok gicik oldum ben sahsen bir ögretmene bu kadar saygisizlik yapilmaz..okumamis biri bile sizin derslerinizi aliyorsa düsünmeyin bir dakika bile derim

16. 26 Şubat 2009
  17. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm ne diye seni bunalıma sokan bi yerde çalışmaya devam ediyosun ki...
    Bak inan ordan ayrıldığın gün kendini kuşlar gibi özgür ve özgüvenin yerinde hissedeceksin...
    Kadın psikopat, adam psikopat...Bari sen ruh sağlığını koru da aralarında sen de psikopat olup çıkma...
    Çıkarken de eklemeyi unutma:
    "Çocuklar zaman kaybına uğruyo demiştiniz ya,,,ben burda zaman kaybına uğruyorum asıl onu farkettim ve ayrılmaya karar verdim..."
    Cuk olur ama...sengözlerimebaksanab

18. 26 Şubat 2009
  19. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    adam senin işten çıkman için psikolojik baskı uyguluyor..
    bunun 2 nedeni olabilir
    1) karısı seni kıskandığı için işten çıkarmasını istemiş olabilir ve adam da sana böyle bir bahane sunamayacağı için çıkman için saçma sapan şeyler yapıyor.
    2)işe tanıdıklarını aldıkları için sana ihtiyaç duymuyor olabilir ve seni yıldırmaya çalışıyor..