hangi bebek arabası güzel kullanıslı bakar mısınız?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KIZLAR HANGİ BEBEK ARABASI DAHA HOŞ DAHA KULLANISLI....ASLINDA BEN CHİCCOYU ALDIM FAKAT DEĞİŞTİRME ŞANSIM VAR DEĞİŞTİRSEMMİ ACABA..YA COK YER KAPLIYOR VE COK AGIR Bİ ARABA..TASIMA KOLTUGUDA 6 KG BEBEKTE KONUNCA İÇİNE ZOR TASINIYOR AMA YANINDAKİ HEDİYELERİYLE MANTIKLI GELMİŞTİ..GÖRÜMCEM KULLANIYOR AYNISINI ARABA COK AGIR VE COK YER KAPLIYOR DEDİ ARABANIN BAGAJINI KOMPLE KAPLIYORMUS..

CHİCCOYU 468 YTL YE ALDIM YANINDA İYONLU NEMLENDİRİCİ BUHAR MAKİNASI VE CHİCCO TELSİZ HEDİYELİYDİ

JANE ARABADA TASIMA KOLTUGUYLA BİRLİKTE 669 YTL YANINDA MAMA SANDALYESİ HEDİYELİ

SİZCE NE YAPSAM...KARAR VEREMİYORUM...YARDIMCI OLUN LÜTFEN...

http://img401.imageshack.us/my.php?image=02189rh1620awardswj1.jpg
    http://img386.imageshack.us/my.php?image=carrera20rebel20h16fi6.jpg

bu ikisi aynı araba puset cıkıyor sade iskeleti kalıyor tasıma koltugunu üzerine monte edebiliyorsun..1-1,5 yasına kadar kullanabiliyormus..yani biyere giderken bebişi koltuguyla yanına koyuyorsun..bagajada sadece iskeleti..pusetide 1-1,5-yasından sonra kullanıyorsun..şemsiye gibi katlanıyor..

http://img128.imageshack.us/my.php?image=808buyukdb6.jpg
    aldığım chiccoda bu model..bunun grili ve turkuaz mavilisi..durun koyuyorum onuda hediyeli haliyle ve aldığım renkte...

http://img56.imageshack.us/my.php?image=set1oe7.jpg

evet ne yapsam şimdi acaba..lütfennn yardım edinnnn...yorumlarınızı bekliyorum

2. 13 Ekim 2008
  3. mehtap86

mehtap86 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım aldıgın urun zaten normalde 250 300 arası 100 bebek telsızı 100 buhar makınesı aynı parayı cıkarmıslar yanı eger agarsa hıc tavsıye etmem canım bende kraftın urununu aldım pusetle takım ınanırmısın arabayı cıkarrmak ıskence gıbı gelıo hem agar kaldır bındır zor oluyo bebegım martta dogdu yaza gelene kadar zaten 1 2 defa kullandım yazın o kadar pısman oldumkı ufak ınce baston alsaydım keske hoop katla ayak altına koy araba bagaja bıle zor gırıyo puset desen cocuk olunca kutuk gıbı oluyo tamam butun markalar guzel kalıtelı ama kullanıslı olması cok onemlı senın yerınde olsam hafıf ınce bısey alırım zaten kısın en fazla gıdecegın yer market ve alısverıs merkezı oluyo yazında rahat edersın pusette alma ana kucagı al cok rahatsız edıo bebegı ıkı buklum hareketlenıncede kendını cabuk atıo dogru duzgun sallanmıo bıle onuda pek kullanamdım sımdı sokucak yer arıorum yınede sen bılırsın tabı

4. 13 Ekim 2008
  5. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle ilki çok güzel ve kullanışlı ben almadan çok araştırmıştım bunu nasıl kaçırmışım dedim görünce, gerçi fiyatı yüksek ama çok hoş chiccoyu beğenmedim açıkçası

6. 13 Ekim 2008
  7. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilkine bayıldım chicconun çoğu modeli güzel ama bunu beğenmedim benimki pierre cardin ben taşıma koltuğunu ayrı almıştım ama beraber almak daha güzel çünkü bebek arabasıyla gezdirirken uyuya kalıyor tekrar araba koltuğuna alırken uyanıyor ben o konuda biraz sıkıntı yaşadım ayrı aldığıma pişmanım

8. 13 Ekim 2008
  9. yaxgxxixzxixm

yaxgxxixzxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende elifnazın yazdıklarına katılıyorum.banada taşıma koltuğu hediye gelmişti,dolayısıyla bebek arabasını taşıma koltuksuz aldık,öyle oluncada biraz ağır oluyor.bencede birinciyi al

10. 13 Ekim 2008
  11. xoxzlem_33

xoxzlem_33 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede değiştırebıme şansın varsa değiştr.bebişnle daha agır olur.ben pıerre cardıne karar verdım.aldıgın yerde o marka yokmu herkes cok memnun oldunu soluo.jane markadada 1 yasına kadar kullanıosun cok az değilmi sonra ne yapacaksın?

12. 14 Ekim 2008
  13. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canim 1 yasina kadar değil...şöyle bi durum..araba cikiyor üstünden iskeleti kaliyor sadece...1 yasina kadar yaninda sadece iskeleti aliyon...bebeği tasima koltuguyla iskelete koyuyorsun...zaten bütün tasima koltuklari 13 kg ma kadar...yani 13 kilodan sonra sadece iskelete arabayi yani puseti yerleştiriyon 3-4 artik kacyasina kadarsa kullaniyorsun...

14. 24 Ekim 2008
  15. durum2008

durum2008 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam benim aradığım araba...peki bu araba nerde bu fiyata satılıo??? bulamıyorum...yardımcı olur musunuz?

16. 24 Ekim 2008
  17. melis35

melis35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence en rahatı baston pusetler araba ne kadar hafifse o kadar kullanışlı oluyor.diğerleri birkaç ay kullanışlı oluyor sonra bebek kilo aldıkça araba ağır gelmeye başlıyor eve çıkarırkende zor oluyor hem bebeği taşımak hem arabayı taşımak..birde kaldırım sorunu var araba büyük olunca onun hakimiyetide zor oluyor bunlarda göz önüne alınmalı bence..

18. 18 Kasım 2009
  19. selkie

selkie güldeki arsız dikenim! Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    jane nnki çok güzel jokerde bakmıştım ben bu modele ...güzel kullanışlı bişey...