hangi bebek arabası kullanışlı??

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve xoxzlem_33 tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

11 Ekim 2008
    Konu Sahibi : xoxzlem_33
  1. xoxzlem_33

xoxzlem_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anneler bebek arabası alıcam ancak cok agır olmayan ve kullanışlı bı marka istıyorum hangisinden memnnsunuz.marka ve model verırsenız sevınırımkaydirigubbakcemile5

2. 11 Ekim 2008
  3. sueda_ebrar

sueda_ebrar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben cıcconunkısını kullanıyorum takım olarak almıstım cokda menunum tavsıye ederım yanı

4. 11 Ekim 2008
  5. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    çzlemcim ben chicco ct 02 travel set aldım..tasıma koltugu güzel yani konforlu fakat agırlar biraz içine birde bebek girince dahada agır olucak.pusetide cok yer kaplıyor ve agır..bende kararsızım bugün magazayı aradım değiştiririz dediler...büyük ihtimalle değiştirebilirim..jane adında ispanyol markası var..marka var onu alıcam sende ona bak cok güzel..puset cıkıyor tek iskelet kalıyor iskeletede tasıma koltugunu takabiliyon 1 yasına kadar..fiyat en fazla ne kadar düşünüyorsun..toyikide var bi bak bakalım renkleride süper..

6. 11 Ekim 2008
  7. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bizimki pierre cardin enigma ben çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum üstelik o tarz arabalar içinde en hafiflerinden biri. aradığım bütün özellikler var benim, çift yönlü, tamamen kapanabilen güneşlik, ön ve arkada çiftli tekerler, yönünü çevirdiğinde istediğin tarafın tekerleğini sabitleyebiliyorsun ki bu çok önemli yoksa arabayı kontrol etmek zor oluyor. ama katlayınca biraz fazla yer kaplıyor biz yazın memleketlere gittiğimiz için çok eşyamız oluyor ve zorlandık açıkçası, arabayı ön koltuğa koyduk bagajı doldurmasın diye.

8. 12 Ekim 2008
  9. zuzi

zuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizimki de pierre cardin enigma. ben de çok memnunum.
    tüm özellikleriini füsfüs yazmış.
    çok ağır değil.
    resmini eklyorum belki hoşuna gider.

10. 12 Ekim 2008
  11. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende kraftın urununu aldım pusetle takım bı dunya para verdım ınanırmısın arabayı cıkarrmak ıskence gıbı gelıo hem agar kaldır bındır zor oluyo bebegım martta dogdu yaza gelene kadar zaten 1 2 defa kullandım yazın o kadar pısman oldumkı ufak ınce baston alsaydım keske hoop katla ayak altına koy araba bagaja bıle zor gırıyo puset desen cocuk olunca kutuk gıbı oluyo tamam butun markalar guzel kalıtelı ama kullanıslı olması cok onemlı senın yerınde olsam hafıf ınce bısey alırım zaten kısın en fazla gıdecegın yer market ve alısverıs merkezı oluyo yazında rahat edersın pusette alma ana kucagı al cok rahatsız edıo bebegı ıkı buklum onuda pek kullanamdım sımdı sokucak yer arıorum

lacrimosa bunu beğendi.
  12. 12 Ekim 2008
  13. xoxzlem_33

xoxzlem_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok tesekkurler kızlar zaten ben minyonum,bebişimde tombıdık:)evde bıle kucakta zor tasıyorum kollarım agrıo:) dış gorunuşune bakmamak en iyisi...

14. 12 Ekim 2008
  15. lilithu

lilithu küçük Prensim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım araba çok kullanışlı görünüyor, internette buldum ama burdaki gibi görünmüyorCADIARZUfisfisfis numaraları var 2020 2040 gibi acaba sizin aldığınızın tam olarak modeli nedir?

16. 12 Ekim 2008
  17. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    çok kullanışlı bir araba şiddetle tavsiye ederim.daha önce yazlık modelini almıştık,içi çok dar geldi,bebek rahat edemedi ve sürerken de sallanıyordu.daha sonra da bunu aldık.rüzgarda ,yağmurda da kullanabilirsin,dışarı çıkmak mecburiyetinde kalırsan.bebek için çok korunaklı ve rahat.biz iki aylıktan itibaren kullandık.ancak biraz ağır ve yer kaplıyor,bunu da bilmen gerekiyor.

18. 12 Ekim 2008
  19. atesfigen

atesfigen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben kraftın iki yönlü atlantis modelini almıştım kışın doğdu oğlum ayak koruyucusu falan vardı bu arada 12 kg ağırlığında aldım 2 kere kullanabildim sana tavsiyem prtik hafif kolay yıkanabilen inglesina marka vizzy modeli çok rahat edersin bebişin hayırlı olsun