hangi bebek arabası???

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve aysfen tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : aysfen
  1. aysfen

aysfen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar 45günlük bebeğim var ve bu güzel havaları kaçırmak istemiyoruz..dışarda biraz gezdirmek istiyorum ama çok zor oluyo..arabayı şimdiden alayım dedim bana şöyle kullanışlı bi marka ismi verebilirmisiniz...bazıları ağır olnaları bazıları hafif pratik olanları öneriyo...kullanlardan bilgi almak daha doğru olur sanırım

2. 23 Ağustos 2010
  3. Allegra

Allegra Rüya'm gerçek oldu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
  4. 24 Ağustos 2010
  5. sinem__

sinem__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    baby2go kullanıyorum çok memnunum

6. 25 Ağustos 2010
  7. beren15

beren15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    pierre cardin de çok kullanışlı

8. 25 Ağustos 2010
  9. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    asıl önemli olan marka değil,eğer asansörünüz yoksa ya da merdiven kullanmak zorundaysanız hafif arabaları ve çift yönlü arabaları tercih edin.

10. 25 Ağustos 2010
  11. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    523
    Ödül Puanları:
    188
    ağır ve heybetli arabalara ne gerek var. çünkü heryere araba ile gidemiyorsunuz bagajda yer kaplamayan kullanışlı hafifi ve şık bi araba en mükemmeli ben 4 kişinin tavsiyesi üzerine chicco ct 05 evolutıon aldım 2aydır kullanıyorum bebeğim henuz 4aylık ve çok memnunuz bebeğimde coks evdi niçinde uyumaya bayılıyor evde bile kullanıyoruzz.

12. 25 Ağustos 2010
  13. aysfen

aysfen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tavsiyeleriniz için tşk ederim arkadaşlar..
    chiccoyu bende düşündüm ama çift yönlü değil sanırım dimi..bende ağır bişey istemiyorum ama çift yönlü kraftlarda ağırmış sanırım.hala karar veremedim.alıpta memnun kalmamaktan korkuyorum...
    premax bebek taşıyıcısı almıştım hiç kullanamadım bununda aynı olmasını istemiyorum:çok üzgünüm:

14. 25 Ağustos 2010
  15. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben önce Bebe Confort Loola travel sistem aldım. Araba koltuğu da diğer ana oturma ünitesi de çift yönlü kullanılabiliyor. Manevra kabiliyeti çok yüksek, alışverişte çok eşya alıyor üstüne. Bebeğim çok güvenli ve rahat. Fakat ağırlığı 11 kg. Şimdi de ikinci puset almak zorunda kaldım. Oda Maclaren'in triumph modeli 5.2 kg., tek yönlü, manevra kabileyeti yüksek ama çok engebeli yollarda lastikleri küçük olduğu için takılıyor, tek yönlü, eşya filesi sadece 2 kg taşıyabiliyor, 3. aydan sonra kullanıma uygun, sadece iki pozisyonda oturabiliyor bebeğim. Eşimle çıkarken Bebe Confort yalnız çıkarken Maclaren kullanıyorum. Her pusetin muhakkak eksileri ve artıları olacaktır. Sizin için ne önemliyse ilk etapta onu göz önünde bulundurun.

16. 25 Ağustos 2010
  17. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    523
    Ödül Puanları:
    188
    bizm pusetimizin 2 kusuru var biri tek yönlü olması diğeride tentesi bana biraz kısa geldi ama sürüşü çok rahat tavsiye edebilirm ama inceleyin derim tek elle kapanıp acılabiliyor ve yine tek elle zorlanmdan tasınabiliyor.