Hangi bez ???popişimize göre:))

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve maytap80 tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : maytap80
  1. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    MERHABA SEVGİLİ BAYANLARR;

BİZ BAINDAN BERİ PRİMANIN 2 NOSUNU YENİ BEBEK İNİ KULLANIYORUZ.İKİ PAKET 98LİK 1 PAKETTE 70 LİK BİTİRDİK.ama bebişim küvezden çıkıp eve geldiğinden beri bacağında tam bezin lastiğinin olduğu yerde bi kızarıklık ne kremler kullandım ama geçmedi bitürlü ne iyileşiyo ne kötüleşiyo herhalde bez alerji yaptı:çok üzgünüm:eek:ğlumda da prima kullanmıştım ama böyleşeyle hiçkarşılaşmadık he bide belirtmeden geçemiicem çok sulu kaka belinden sırtına taşıyo göya bez en iyisi neyse bu taşmadan çok bacağındaki alerjiye taktım.
    siz neler kullanıyorsunuz
    bebek doğmadan önce huggies almış gelmiş eşim kampanyadan prima bitince onu deniicem bakalım devam ederse prima aklanacak ama aklıma da başka bişey gelmiyo ne yazıkki
    bide ıslak bez tavsiyelerinizi almak istiyoruım .ben ilk unibaby yenidoğan kullandım 6 paket ondan bitirdik sonra dalin aldım 3 tanede ondan bitti ama baya tuzlu olmaya başladı canbebe falan var 2.5 ytl kullanan varmı yada başka bişey tavsiye edelim akılakıldan üstündür

2. 29 Kasım 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    canım bizde primanın 2 numarasını kullanıyoruz bir sorunla karşılaşmadık maşallah
    bir de papatya özlü çok güzel kokuyor sanırım bebeğinin cildiyle alakalı canımcım

4. 29 Kasım 2008
  5. Sherpil

Sherpil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Cidden ıslak mendil ne kullanıyorsunuz? Dalin 3 lü paket alıyoruz ama maşallah hemen bitiyor. Bu gidişle batacağız :)

6. 29 Kasım 2008
  7. LELAL

LELAL fınfık kurdum büyüyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biz evde ıslak mendil kullanmıyoruz.. bir kavanozun içine bi kaç damla zeytinyağı damlattığımız suyumuz var.bu sıya pamuğumuzu batırıp bununla popişimizi temizliyoruz.alerjil bir cilde sahip benim kız , bu da cildine çok iyi geliyor.dışarı çıkarsak ki şuanda sadece doktor seansları için çıkılıyor o zaman unibaby yenidoğan kullanıyoruz.
    bezde ise hastanede molfix vermişlerdi yaklaşık 10 tane ondan kullanıldı evde ise prima 1 kullanıyoruz şuanda.bir sorun yok çok şükür.

8. 29 Kasım 2008
  9. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    islak mendilimiz basindan buyana sebamed,genelde yikasamda oglumun popisini geceleri kullaniyorum mendili.bezi ise pampers kullaniyorum ben,simdilik sorun olmadi,

10. 29 Kasım 2008
  11. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de prima kullanıyorum, hiçbir sorunumuz yok.
    Islak mendilde huggies ve dalin kullandım.
    Dalin bana çok kuru geldi. Huggies den memnun kaldım.
    3'lü paket aldım 7 ytl promosyon vardı. Sanırım bundan sonra hep onu kullanıcam.
    Dokusu, kokusu ve fiyatı çok güzel...

12. 29 Kasım 2008
  13. EU3

EU3 Guest

bezimiz prima2 allaha şükür alerji falan yapmadı
    ıslak mendil olarak pigeon markalı, çok kaliteli ve çok güzel bir mendil biraz pahalı gibi gelmişti ama hesaplayınca diğer markalarla aynı hatta daha ucuza bile geliyor,
    zaten evdeyken ılık su ve pamukla temizleyip en son mendille siliyorum

14. 30 Kasım 2008
  15. cy2006

cy2006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Hüsran günaydın canım,
    nasılsın, gebelik nasıl gidiyor?
    Bez konularına daha cok var bizim icin sanırım :p

16. 30 Kasım 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ben bi paket prima yeni bebek 2 bitirdim.
    Şimdi prima 2 papatyalıdan kullanıyoruz.,
    Sanırım yni bebek daha güzeldi.Bu paketten sonra tekrar ondan alıcam.Sulu kakaları daha iyi emiyor.

Islak mendil kullanıyorum ben.Zaman zaman ılık su pamuk kullansakda kızım çok huysuzlandığı için acele olsun diye ıslak mendil de kullanıyorum.
    Bi kaket unibaby yenidoğan kullandık.Şimdi yine unibaby normalinden kullanıyoruz.Bi paket bitti, ikinciye geçtik.

bebeğinin bacağı sıkıyordur canım,bezledikten sonra göbek kısmına iki parmağın girsin,kontrol et.
    bacak kısmını da elinle kontrol et.Hem bezin fırfırlarını düzelt hemde çok sıkı olup olmadığını kontrol et.
    Hametan pişik kremi KULLANIYORUM BEN.KIZARIKLIK VARSA BİLE SÜRÜNCE Bİ SONRAKİ ALT AÇMAMDA GEÇTİĞİNİ GÖRÜYORUM.

18. 30 Kasım 2008
  19. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    darkcım
    pişik için ben de hametan kullanıyorum. cok da memnunum