hangi bezi kullanıyorsunuz ?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve sgselçuk tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sgselçuk
  1. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar
    kızıma molfix in 2 numaralı bezini kullanıyodum.çok güzeldi.ama artık olmamaya bacaklarını sıkmaya başladı.bende 3 numarasına geçtim.ama bundada kakası yanlardan taştı.büyük geldi.denemek için.primanın 3 numarasını aldım ondada kakası sırtından çıktı.kızım en son 5250 gr. dı.bu kilolarda ki bebeklerinize hangi bezi kullanııyorsunuz.

2. 16 Kasım 2008
  3. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım huggıes var bezi kalitelide ama bize alerji yaptı 3 numarası olur şuan bebegine.bende baby starın 3 num.kullanıyorum çok süper hatta migrosta kampanyası vardı bitmemişse bir bak canım 80 adet 21 di gliba.şuan elimde 2 sindende var ölçtüm huggıes olur size kesin

4. 16 Kasım 2008
  5. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide onu deniyim ertuğcum.kaka lekesinden bi hal oldum.ayın 5 inde 5250 idi şimdi 5,5 olmuştur heralde kilosu.huggies çok sert bi bez bana öyle geldi almadım o yüzden.sağol canım

6. 16 Kasım 2008
  7. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım şimdi gittim markete baby star aldım.bakalım o nasıl olacak.80 tanesi 16.70 ytl idi.54 adeti de 9.90 dı.ben denemk için 54 adetlik olanı aldım.inşallah bu da kakasını taşırmaz
    bu gidişte bütün bezleri deniycem.ev 3 numara bezle doldu

8. 16 Kasım 2008
  9. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar paketle bez alacağınıza markalara e-mail atın ve numune isteyin. (ben de temmuz annelerinde gördüm) istedim ben hemen okey cevabı geldi. kargo da onlara ait gönderecekler. yazık bissürü para vermeyin.
    ben prima kullanıyorum ve çoook memnunum. huggies de aldım ama çişi içeride tutmuyo maalesef pipisi ıslak oluyor. prima da böle bir sorun yaşamadım.

10. 16 Kasım 2008
  11. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    görünüşü öyle görünüyo huggiesin ama kaliteli ben memnun kaldım ama ertuğun poposu kalmadı.bizde ilk önce prima almıştık ama hiç memnun kalmadım çünkü hep dışarı çıkıyodu 2 saat bilşe bekletmiyorum ben teni hasas diye ona ragmen çıkıyodu.baby star çok kaliteli içindeki tanecikler süper emiyo.canım bide evy baby nin kremlisi çok güzel poposu yumuşacık oluyo hemde güzel emiyo.benim evde öyle alıyoruz alerji yapıyo alerjisi geçene kadar başka bez geçince güzdüzleri kalan bezleri kullanıyorum 1 saattte degiştriyorum.inş. memnun kalırsın canım önemli degil bebeişlerimizin altına bişe olmasında.zeseze gelince söyle eger gönderipte eline ulaşıyosa bizde atak bir email kız

12. 16 Kasım 2008
  13. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım öyle paket paket göndermiyolar ki molfix bana göndermişti 2 tane bide çok uzun sürüyo göndermelieri onlara güvernirsek işimiz var

14. 16 Kasım 2008
  15. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok koliyle göndereceklerdi:)) alemsin arkadaşım ya heralde numune gönderiyorlar.
    ben 1 hafta evvel attım mailleri biri geldi bile sadece niveadan 1 ay sonra göndereceğiz mesajı aldım.
    valla bir paket bez almaktansa böylesi bana daha mantıklı geliyor. napıcam birsürü paket bezi kullanamadıktan sona.
    ertuğ hemen gir sitelerine ordan iletişim veya bize danışın bölümlerinden email gönder ertesi gün sana dönüyorlar şekerim

16. 16 Kasım 2008
  17. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    he bu arada niveadan da istedim ben numune bez deil:KK66:)

18. 16 Kasım 2008
  19. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben prımakullanıyorum ynlız 3 kucuk gelıordu 4 aldım yanlardan cıktı bende uyu oynasının 4 nosunu kullanıyorum vede memnunum