Hangi birini saysam?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sensible tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Sensible
  1. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    -Annemin hastaligi
    -Hastaligina ragmen, anneme abilik yapip yakinlik göstermeyen, ve annemin bulundugumuz yerde ondan baska yakini olmayan,esinden korkak dayim.
    -Moralleri bozulmasin diye babamla kardesime karsi zorunlu güler yüzüm.
    -Omuzumda bütün evin yükü.
    -Kardesimin annemin hastaligindan sonra ortaya cikan bir hastaligi.Geceleri uykusuzluk cekmesi.
    -Vakit bulup calisamadigim sinavlarim.Yaza bitmesi gereken bir okulum.
    -Kisa bir süre önce tasindigimiz yerden tekrar zorunlu olarak tasinmamiz, belki bu nedenle bir sürü maddi sIkInti.
    -Yaza sevdigimle ailelerimin tanisma merasimi, söz-nisan olayi.Bunun stresi.
    -Sevdigimle kilometrelerce uzakta olmam, ve gelecekle ilgili atlatmamiz gereken ufak tefek ama zaman alan engellerimiz.

Bu gece ilk defa cok agliyorum.. Meger aylarca ne kadar gözyasi biriktirmisim, sel su gibi akiyor.

Artik dayanamiyorum, bitsin dertler.

Son düzenleme: 21 Mayıs 2009
  2. 21 Mayıs 2009
  3. limonilezeytin

limonilezeytin cansın sen canım kocam:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim öncelikle annene çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin:Saruboceq:tabiikide bu dertlerin sonu gelecek,sen böyle güçlü oldukça ve böyle güzel bir kalbin oldukça bi bakıcaksın herşey düzelmiş...inşallah annen en kısa sürede iyileşir sende yuvanı kurarsın ve çok mutlu olursun:Saruboceq:

4. 21 Mayıs 2009
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Gece gece ağlamayın lütfen. Biraz üstü üste gelmiş sanırım sorunlar. Annenize ve kardeşinize çok geçmiş olsun. Umarım geçici rahatsılıklardır. Siz ailenizle mi yaşıyorsunuz? Sadece dayım var demişsiniz, annenize uzakta mısınız?
    Ama çok yıpratmayın kendinizi, eğer dolduysanız ağlamak da iyi gelmiştir ama çok yormayın gözlerinizi.
    Sınavlarınızda da başarılar dilerim.

6. 21 Mayıs 2009
  7. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canımm benimm üzme kendini cok gecmıs olsun inş en kısa zamanda gecer sınıntılarınız inan herkesin bir sıkıntısı bır sorunu var Allah bızlerı deniyor sen üzme kendını inş hersey düzelir kib

8. 21 Mayıs 2009
  9. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Ailemle yasiyorum.
    Bulundugumuz yerde anneme, bizden sonra, en yakin olan tek birtane abisi var.
    Diger kardesleri uzaktalar.
    Insanin böyle bir olayda yakinindan destek görememesi cok üzücü.
    Annem abisinden sevkat beklercesine gözünün icine bakarken, dayim hic orali olmadi hic bir zaman.
    Yüregim parcalandi bunu görünce. Kadincagiz zaten zor bir cocukluk gecirmis, aile özlemiyle yaniyor.

Cok üst üste geliyor hersey. Ve hayat cok sey ögretiyormus bu zamanlarda insana. Ama ben hayattan birseyler ögrenirken yüregimin bu kadar aciyacagini bilmiyordum.
    Ansizin yakaladi iste.
    Agladim rahatladim biraz.
    Güzel dilekleriniz icin tesekkür ederim.

10. 21 Mayıs 2009
  11. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım annene geçmiş olsun...üzülme tatlım bu hayat bizim için bi sınav inşalla sen bu sınavı başarıyla geçiceksin...bazen bazı şeyler üst üste gelir ama iyi olanı düşün..zaten bazı şeyler ağır gelmeye başlamış..en azından hayatındaki güzelliklere sarıl..emin ol bu sorunlar geçiyor...aile içi sorunları çözemiyosan kendi sorunlarını çöz dersini çalış okulunu bitir..herşeyi aynı anda yapamazsın..kendine haksızlık etme..şu an yazarken zorlanıyoırum..huysuz kızım uyumamak için direniyo..ama yazını okuyunca bekarlığım geldi aklıma benim ailemde sorunluydu kardeşlerim çok ve ba bam çok sorumsuzdu..arada annem ziyan oluyodu..

12. 21 Mayıs 2009
  13. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Anladım canım, çok haklısın yazdıklarında. Yorulmuşsun belli ama güçlü ol, anladığımkadarıyla herkesin sana ihtiyacı var bu dönemde. Ama biliyorsun ki en karanlık an sabah en yakın olandır. Hele bir iyileşsin anneciğin, okulun da bitmiş olur o zamana. Bak herşey nasıl birden güzelleşir.
    Sevgiler.

14. 21 Mayıs 2009
  15. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Ailemle sorunum yok canim.
    Babam dünyanin en iyi babasi, esine cocuklarina düskün.
    54 yasina gelmis hala bizler icin calisiyor.
    Kardesimde ayni sekilde, düzgün, kötü aliskanligi olmayan üniversite ögrencisi bir cocuk.

Ben sadece cok yoruldum. Annemin bir türlü iyilesememesinden.
    En fazla bu yoruyor beni. Buna ilaveten yazdigim diger sorunlarda, üzerine tuz biber oluyor.
    Bilmiyorum, bir sinavdan geciyorum herhalde.
    Ama 6 aydir cok yoruldum.

16. 21 Mayıs 2009
  17. iLk

iLk AkreP Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Çok çok geçmiş olsun...

Dilerim anneciğin en kısa zamanda sağlığına kavuşur...

18. 21 Mayıs 2009
  19. EU1

EU1 Guest

geçmiş olsun annenize ve kardeşinize
    anninizin hastalığı ne aceba canım
    rabbim yardımcınız olsun