Hangi Bitkisel şampuanı Önerirsiniz

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve ela tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

kızlar acil bana yazın saçlarımın dökülmesi şampuanıma kattığım çam terebentiyle daha dökülmeye başladı çöpe attım yeni bir şampuan alıcam teresanla organicum arasında kaldım teresanda saçım röfleli olduğu için kurutuyor ne dersiniz 24 saat içinde yazın lütfen yarın eczaneye gitcem.

2. 13 Aralık 2008
  3. **Angél**

**Angél** Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ben tresanın ısırgan otlu şampuanının kuru saçlar için olanını kullanıyorum saç kremiyle beraber hiç kurutmuyo.Hatta inanılmaz yumuşacık oluyo.İçine az bir miktar da çam terebentin kattım saç dökülmem de çok azaldı bu sayede.Yarın tresanın saç toniğinini de alıp denicem sonuçları yazarım...

4. 13 Aralık 2008
  5. 94049

94049 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bioblas şampuan ve saş kremini öneririm, ben kullanıyorum çok memnunum.hihoyyyt

6. 13 Aralık 2008
  7. ela

ela Guest

aldım kızlar organıcum,bu şampuanı kullananlar varsa yorumları bekliyorum

8. 14 Aralık 2008
  9. ela

ela Guest

hiç mi kullanan yok arkadaşlar yaww

10. 14 Aralık 2008
  11. minikkus

minikkus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 1aydan fazla süredir organicum yağlı saçlar için olanını kullanıyorum.yıkadıktan sonra iyi de yıkarken çok dolaşıyor saçlarım.kremle bile zor açıyorum. acaba kuru saçlar için olanı mı alsaydım.sen hangisini aldın?sen de kullan da sonuçları paylaşalım yine canım.

12. 15 Aralık 2008
  13. ela

ela Guest

valla canım ben dün yıkadım saçlarımı mavi olanu kuru saçlar için olanı saçlarımı yumuşacık yaptı birde saçlarım röfleli kreme bile gerek duymadım yıkarken yumuşacık yaptı ama dökülmem devam ediyor içten tedavime devam ediyorum ama bu şampuanı artık sürekli kullanırıım herelde içinde hep yararlı bitkiler mevcut ben beğendim.birde dökülmemi kessedi ah ahhh

14. 15 Aralık 2008
  15. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ipekçim sabırlı ol bu şampuan çok iyi bir şampuan.ama ilk kullanımda farkı göremezsin .ben kullanıyorum 2 ay oldu çokta memnunum.

16. 15 Aralık 2008
  17. ela

ela Guest

canımcım saolasın desteğin için ama şampuanı ilk yıkamada anladım gerçekten çok güzel şampuanmış iyiki almısım inşallah dökülmemide zamanla keserCADIARZU

18. 16 Aralık 2008
  19. hazal46

hazal46 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben VO5 adlı bir şampuan var onu şiddetle öneririm.geçen yıl ingilterede 1.lik almış bir ürün.bakım yağıda var.harika bir ürün