hangi cihaz?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve eness tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : eness
  1. eness

eness Avoncu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    bebeklerin öksürüğü hırıltısı gibi sorunlara karşı hangi cihazları kullanıyorsunuz?hava temizleme aracı , nem emici ,hava nemlendirici gibi araçlar var.bunlardan kullananlar hangiini hangi amacla kullanıyor bir de hangi markadan memnunsunuz.oglumun odasında cok toz oluyor bu aralar da hırıltı ve öksürüğü var,bunlardan almak ıstıyorum ama tecrbelerınızden de yararlansam ıyı olacaka.s

2. 7 Ocak 2010
  3. erintra123

erintra123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende tefal'in soğuk buhar makinası var oiyi geliyor rahatlatıyor.

4. 7 Ocak 2010
  5. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de Fakir'inkini kullanıyorum soğuk buhar.memnunum.hırıltısı olduğu zaman açıyorum bi 10 dk. arada kapatıyorum sürekli wermiyorum.biraz dinlenip sonra tekrar açıyorum.arada ben bile soluyorum çok iyi oluyo:)

6. 4 Şubat 2010
  7. Havin.S

Havin.S Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar.. oğlunuzun odasında ki halıyı ve toz tutacak bütün malzemeleri çıkarın (görüntü bebeişimizin saglığından daha önemli değil) banada doktorumuz söyledi.. yatağınıda birazcık dik konuma getirip hava nemlendirici kullanın.. bizde tefal kullanıyoruz.. sadece gece yatarken 1 saat ara ara açıp kapatıyorum gayet iyi geliyor :)

8. 15 Mayıs 2012
  9. CANAN198

CANAN198 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    geçenlerde ufo hava temizleme cihazı gördüm.fiyatı makul geldi.kullanan varmı?almayı düşünüyorum.acele yardım lütfen..