hangi dershaneye gideceğime karar veremedim

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve gazel123 tarafından 31 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gazel123
  1. gazel123

gazel123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar seneye lise 4 olacağım dershaneye gidicem ama hangi dershaneye gideceğime karar veremedim:uhm: biliyorum handi dershaneye gidersem gidiyim iş ben de bitcek:kahve:ama yine de fikirlerinizi almak istiyorum
    beylikdüzü uğur ders.
    beylikdüzü kültür ders.
    avcılar fem ders.
    bu dershaneler hakkındaki görüşlerinizi bildirir misiniz?

2. 31 Mayıs 2008
  3. gazel123

gazel123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yardım edecek kimse yok mu:1no2:

4. 31 Mayıs 2008
  5. xxtinaxxoxzqe

xxtinaxxoxzqe İyi ki Varsın Kocişim <3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben sana yardımcı olayım! ben suanda beylikdüzü kültür 1 deym cok ii bi dershane cok memnunum ögretmenleri mukemmel !!!!!!! gerci biitti 2 gün kaldı ama :1no2: bence git derim tabi ugur dershanesinn egitimi de cok iyi ama ben kültürden vazgecmem:)

6. 31 Mayıs 2008
  7. gazel123

gazel123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bir şey demek istiyorum bazı dershanelerde iyi öğrencilerle daha çok ilgileniyorlar bu söz konusu değil demi senin dershanende yani her öğrenciyle ilgileniyorlar mı

8. 31 Mayıs 2008
  9. ruya35

ruya35 ...I wİsH I kNeW... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasım bence fem dershanesi yada finale git derim..ikiside cok kaliteli.bütünüyle hazırlıyorlar.

10. 31 Mayıs 2008
  11. BenGulKokusu

BenGulKokusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben fem dersanesini özellikle tavsye ederim.nedeni ni şöyle açıklayabilirim sana arkadaşlarımla konuştuğum zaman diğer dersanelere giden sabah dersanelerinin(konyada fem dersaneleri sabah olarak geçiyor) sorularını hocaların öğrencilere çözdürdüklerini biliyorum.fem dersanelerinin herşeyden önce kaynakları gerçekten çok iyi bence.ve bir dersanenin öğretmenleri kadar kitapları dergileri yani kaynakları da çok önemlidir.benim nacizane fikrim bu canım.ALLAH yardımcın olsun.

12. 31 Mayıs 2008
  13. gazel123

gazel123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de feme gitmek istiyodum ama çevremdeki çoğu kişi sakın oraya gitme,ayrımcılık çok yapıyorlar iyi öğrencilerle daha çok ilgileniyorlar falan dedi bu yüzden de kafam karıştıCADIARZU

14. 31 Mayıs 2008
  15. zytnlmn

zytnlmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fem de öğrenci ayrımı var... iyi öğrenciyi tatile kampa gönderiyolar .İyi öğrenciye ayrı kitap veriyolar

ama uğur ya da final tavsiye ederim

16. 31 Mayıs 2008
  17. BenGulKokusu

BenGulKokusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bak canım bana şunu cevapla .hangi dersanede iyi olan öğrencilerle daha çok ilgilenmezler sence. hiç bir dersane aman bu öğrenci kötü iyi zaten yapar diye düşünmüyor buna emin ol.dersaneler ticari yerlerde bunu unutma.onların ilk amaçları dereceleri çıkartmaktır.sen de varsa hayallerin kendine söz vereceksin benle ilgilenmezlerse ben çalışırım ilgilendiririm kendimi diyeceksin.bu hayatta gözün açık olacak canım.tamammı her dersanede aynı durumlar söz konusu.ben içimdekileri söyledim güzelim gerisi senin bileceğin bişey.varsa soruların cevapların seve sever.bu arada sana şunu söyleyebilirim ben sabahın okullarnda da okdum her soruna cevap verebilirim merak ettiğin canım.

18. 31 Mayıs 2008
  19. xxtinaxxoxzqe

xxtinaxxoxzqe İyi ki Varsın Kocişim <3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm ben su zamana kdar bi ögrenci ayrımı görmedim sahsen herkese aynı ilgiyi gösteriyo ögretmenler ama kültür 1 den bahsediyorm digeri hakkında pek iyi demiyorlar.Ögretmenlere cıkıs saatinden 19 kadar sorularını sorabilirsin,birebir dersler alabilrsin,kültür digital var bilgisayardan dersler vs bircok sey var !! Yinede iyice bi arastır, bide tabiki dershaneden cok ögrencinn istegi önemli aslında eger öss için istekliysen inan hersey istedigin gibi olur .yerimseniben