Hangi doğum kontrol ilacı?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve didi_ tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : didi_
  1. didi_

didi_ İki deli kedim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar, yakında evleneceğim ve hangi doğum kontrol ilacını kullanmalıyım? Test yaptırarak mı veriyorlar, yoksa direkt jinekologa gittiğim de yazıyorlar mı? Birde yan etkisi kilo aldıran bir doğum hapı istiyorum. Bu mümkün mü?

2. 31 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam evet jinekoloğa gitmelisiniz size uygun beklentileriniz karşılayacak sağlık durumunuzu bozmayacak ilacı seçip verebilsin.

4. 31 Mayıs 2010
  5. sdf2005

sdf2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar ben 20 gün sonra evleneceğim doktora gittim desolett doğum kontrol hapını verdi hapı kullanıyorum fakat hapın bitiş tarihi düğünümden 4 gün önceye geliyor sanırım ben düğünümde adet olacağım:KK43: hapı erken bıraksam erken adet olur muyum ??? lütfen yardım edin bana!!!

6. 1 Haziran 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam hapı bırakma bitince hemen yeni kutu alıp kesinti yapmadan devam et sonra balayın bitince kesersin adet görürsün, diğer başlaman geren kutuya da yani sonraki aya, 7 gün boşluk bırakarak yeni bir kutu alıp devam edersin, şimdiden mutluluklar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.