hangi fondöten??

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve almagester06 tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : almagester06
  1. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    umarım böyle bi başlık yoktur ve moderatör leri çileden çıkarmamcoksekeriremsu ben uzun uzun araştırma ve denemelr sonunda en iyi fondötenin laura mercier olduğuna inandım. zaten google da araştırdım laura mercier fondöten ve kapatıcı konusunda bir numaraymış. julia roberts, sarah jessica parker, angelina jolie gibi ünlüler hep bu kadının ürünlerini kullanıyolarmış. bu marka türkiye ye gelmeden önce de millet konuşuyodu. strawberry de fiyatı 60 ytl. kullanın bakın inanın porselen gibi olcak cildiniz.üstelik saatlerce kalıcı ve bişey sürmemiş gibi duruyora.s.

2. 30 Haziran 2008
  3. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    başka forumlardan da baktığım üzre lancome teint idole ultra da çok güzelmiş. 12 saat kalıcıymış. tabi bunları sevilden falana lırsak daha pahalı.. strawberry de çok ucuz.....:1hug:

4. 30 Haziran 2008
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    laura mercier türkiye de var mı. hoş olsa bile antalya da yoktur. mac bile yok daha. şans işte. yazın, hoş, biz antalya da yüze fondoten süremiyoruz. sıcak yüzünden. pudra sürerim ben. hatta çoğunluk bir şey sürmez. buram burak terlediğin ve aktığı için. bir kalem akmayan olsa bile ,rimel dahil anında akar...

6. 30 Haziran 2008
  7. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya kıslar strawbery i diyorsunuz ama görmeden olmaz..ben siparişle alışverişe karşıyım..
    görmem ve incelemem gerekir ürünü...
    başka nasıl bulabiliriz bu fondöteni.
    almagester06 sen siparişlemi aldın strawberry de?

8. 30 Haziran 2008
  9. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    valla tatlım ben hep yapıyorum hiç bi sakıncasını görmedim yıllardır yapan insanlarda var. ürünler garantili orjinal. mesela diyelim rimel aldın kuru çıktı göndermeni bile istemiyolar siz onu imha edin diyolar yensini yollıyolar.ben kesinlikle öneririm, ben çok menunum...bence sende yapabilirsin çünkü türkiyede loreal gibi markalar veridğin paralara strawberry den daha kaliteli ürünleri alabiliyosun.mesela loreal max factor gibi ürünler yurtdışında çok ucuz. mac falan çok pahalı türkiyede gereksiz yani. ben de titizimdr bu konularda ama ben entten yıllradır alışverş yaparım. üilk müşterilere özel hediyeleri var, ikinci üçüncü alışverişte esktra indirim var istersen numune alabiliyosun.....ben bayılıyorum strawberrye ama tabi yinede sen bilrisina.s.:asigim:

Son düzenleme: 30 Haziran 2008
  10. 30 Haziran 2008
  11. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tatlım bende öyleyim :1shok: bide benim cildimin aslında fondötene ihtiyacı yok ama bulunması lazım. kesinlikle tek önereceğim fondötendir. oil free al ama yağsız olanı bide fondöten öncesi ccildini yıka ve nemlendir böylece cilt neme doyar fondöteni emmez parlama yapmaz daha çok kalır yüzünde :1hug:laura mercier türkiyede var ama sanırım ankarada ve istanbulda var. burada yani ankarada sephorada var o da çok pahalı zaten malum türkiyeye gelen mallara gümrük tıkıştırıyolar :eek: strawberryden alıyorum ben. zaten türkiyede olsa bile artık kimse tekin acardan sevilden almıyor çünkü iki katı fiyat. üstelik strawberry de kargo falan vermiyosun. türkçede oldu artık site. yeni müşterilere hediyelri var piyasadan baya baya ucuz, ürünler orjinal.

12. 30 Haziran 2008
  13. okypete

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    denemeden asla olmaz bence de. çünkü, herkesin, cildi, tonu, farklıdır. kimine iyi gelen bir fondoten kimine iyi gelmez. benim,bir fondotenim, başka arkaşımda hiç güzel durmamıştı. cildinde pütür pütür olmuştu. ayrıca renk olayıda var. ben bir parfümeriye gittiğimde ruj, fondoten, pudra, rimel, kaç tane deneme yaparım, biliyormusunuz. kaç marka ve renk denerim. seçtikten sonra alırım. ha. şu var. bilirsin markanı ve rengini, onu ısmarlarsın. o olur bak.

14. 30 Haziran 2008
  15. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    gerçi evet o da var ama eğer almak isterseniz benim önerim laura mercier a.s.

16. 30 Haziran 2008
  17. okypete

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    canım, gel bak antalyaya, birşey sürmesen bile yapış yapışsın. 56 derece olmuştu geçen sene. bende istanbuldan buraya geldiğimde yazın fondoten sürmeye kalktım. inan akıyor. terletiyor. ne sürsen farketmiyor....bende makyajı çok severim. ama yazın yapamıyorsun işte. neyse az makyajlada fena durmuyorum da kurtarıyorum. bir allık , ve parlatıcı.

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Haziran 2008
  18. 30 Haziran 2008
  19. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    valla o doğru bende mersinliyim offf insan o sıcakta ne yapsa olmuyor. bazen saçlarım bile ağırlık yapıyor sanki tatlicadiarzu bide ankaraya alıştım daha beter oluyorum. keşke sokaklarda da klima olsa :roflol:

Son düzenleme: 30 Haziran 2008