Hangi halı markası?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve SiyahBeyaz tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : SiyahBeyaz
  1. SiyahBeyaz

SiyahBeyaz Kitaplıklarını görene kadar insanları yargılamam.. Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar 2 sene önce kaşmirin love&love serisinden oturma odama 3 tane halı aldım .neden mi kaşmir?benim aldığım zaman kahve- krem tonlarında modern tarzda seçenekler çok sınırlıydı.inanın 2 senedir sinir krizleri geçiriyorum. su damlasa leke kalıyor .sil , uğraş , yıka lekeler çıkmıyor birtürlü. hallarımdaki çıkmayan lekeler yüzünden misafir kabul edemez oldum evime .çoğunu bahanelerle geri çeviriyorum.sizden ricam yalvarırım bana şık ,kaliteli, modern,özellikle de temizliği kolay olan halı önerin.fiyatı hiç önemli değil .hemen alıcam.koltuklarım istikbal,kenar kollukları ve gövdesi deri .çok koyu kahve siyaha yakın .tv ünitem yine siyaha yakın koyu kahve ve krem.model konusunda yardım edemeyebilirsiniz belki ama ne olur bana şu markayı al rahat edersin deyin.
    bir de şu uzun tüylü halılar var ya şagi mi diyoduk ,onların kullanılışı nasıl?
    bana yardım edersiniz duacınız olurum .:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:a.s.a.s.a.s.

2. 5 Nisan 2009
  3. Sibel80

Sibel80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    149
    Ödül Puanları:
    163
    ah canım insan ne kadar sinir olur böyle durumda.bende çok araştırdım bu forumdada çok konu açıldı halı ile ilgili.kaşmirden senin dediğin gibi çok şikayet duydum.ben saray aldım yenilerde yün ağırlıklı. ama daha yıkamadım o yüzden yardımcı olamayacağım.benimki klasik desenli malesef.senağlama
    shagy lerde benimde gözüm kaldı memnunum diyende var değilim diyende var denemeden bilemeyeceğiz herhalde.benim gördügüm ve duyduğum kadarıyla aklirik halıda royal modelleri güzel ve oden.ama royalın shagy sinden bir arkadaş hiç memnun olmadığını yazmıştı hatta sakın almayın diyordu.shaggy halı kullanan varmı diye topik var orayı oku istersen.

4. 5 Nisan 2009
  5. SiyahBeyaz

SiyahBeyaz Kitaplıklarını görene kadar insanları yargılamam.. Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    113
    canım saray kullananlar genelde memnun. ancak kataloğuna baktım.eşyama uyan nitelikte bulamadım.bir de bu sefer almadan önce kesin emin olmak istiyorum kullanışlılığı yönünden .kayınvalidem normal bir markanın klasik modelini almıştı,hem de bordo ve açık krem karışımı .hiç leke tutmuyor.bir silmede ışıl ışıl.shagyler görünüş olarak güzel ancak oturma odası için başa çıkılmaz olur mu diye düşünüyorum .aralarına dolan kırıntılar elektrik süpürgesiyle alınır mı acaba?yoksa silkeleniyor mu onlar?

6. 6 Nisan 2009
  7. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Shaggy halıyı kesinlikle önermem...hele ki oturma odasına...kırıntı, çöp, saç, kabuk vs ne varsa arasına giriyor...makinada alacam diye zorlanıo...ki zaten kalan da oluo...Görüntüsü güzel die almıştım küçük allahtan ama çöpü tuttuğu için nereye koyacağımı bilemiediğim ve en sonunda çocuk odasına koydum...en az kirlenme orada bari:KK43:( ordan da atılır artık herhall, yazk paracıklara...akılsız başım...Merinosu önerebilirim eğer mobilyanıza uygun renk varsa...:))

8. 6 Nisan 2009
  9. Sibel80

Sibel80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    149
    Ödül Puanları:
    163
    canım sakın katalogtan veya int. bakarak alma ben int.beğendim gerçeğiyle arasında fark var.benim halının kenarları yeşilmiş hiç farketmedim sipariş üzerine aldığım için geri veremedim.

10. 6 Nisan 2009
  11. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yaşadığınız yerde step varmı bilemiyorum ama,eğer tarzınız klasik değil modern ise step biçilmiş kaftan sizin için.

Son düzenleme: 6 Nisan 2009
  12. 6 Nisan 2009
  13. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bende royal in modellerine muhakkak bak derim

14. 7 Nisan 2009
  15. cottoncandy

cottoncandy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de royali çok beğendim. modelleri çok modern. acaba kullanışı konusunda bir fikir verecek arkadaş var mı.

16. 7 Nisan 2009
  17. seval_

seval_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben saray sembol kullanıyorum çok ama çok memnunum. Sildigin zaman sanki yıkanmış gibi duruyor.Alırsan inan pişman olmazsın

18. 7 Nisan 2009
  19. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Evimin bütün halıları Bahariye....
    Misafir odamın klasik tarzda, oturma odamın ki shaggy....
    Çokta memnunum...Hiç bir sorun ile karşılaşmadım şimdiye kadar....