hangi hastane ne ücret istedi?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve HAYALKIZ tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : HAYALKIZ
  1. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar fıkrımız olsun hastanelerın ne kadar ıstedıklerını araştırdınızmı?
    normal sezeryan epidural doğumlara ne gibi ücretler ıstedıler?
    özel doktorlarınız varmı? özel doktor olunca sanırım ssk dan faydalanamıyormuşuz?
    bilgilerınızı paylaşırmısınız???

2. 22 Temmuz 2008
  3. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm canım evet özel doktora gidince maalesef ücretli doğum oluyormuş ssk dan faydalanamıyorsun,gittiğin doktor hastanenin doktoruysa sorun değil sadece ücreti ödüyorsun(ssk geçmeyen hastaneler için diyorum).benim dr Acıbadem Bdüzünde fakat doğumları Bköyde yaptırıyor orası daha büyük ve teşekküllü diye geçen hafta sordum normal doğum 6500,sezaryen 8500:1shok:doktorum istediğin her yere gelirim 1500ytl alıyorum dedi.hizmet hastanesini önerdi 3000 civarı sezaryen,2000 de normalmiş,arkadaşımda Medical de doğum yapacak dr oraya başladı 900 normal,1750 sezaryen fiyatları.ama çok komik fiyatlı yerlerde var mesela.eşimin arkadaşının hanımı Merter Vatan da doğum yapacak 100 normal 200 sezaryen işte böyle canımcım biz araştırmaya devam ediyoruz bilgi topladıkça sanada yazarıma.s.

4. 22 Temmuz 2008
  5. HAMDER

HAMDER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam. Bahçelievler tarafında araştırdıgım için hep hastaneleri fiyatları bibirlerine cok yakın medikal park medıcana hizmet hastanesi JFK gibi hastanelerde fiyatlar normal için 1000-1500 ytl arası sezryan ise 1750-3000 ytl arası degişiyo tek farkları en önemli olanı paketin kapsamı. Mesela JFK ve Medıkalpark yenıdogan ucretlerini kapsamıyo bu fiaytalar içinde yer almıyo. Ama cogu hastane bebegın muayenesı testlerı vs bu dogum ucretlerının için yer veriyor.hastaneler guzel olabılır ama verdıklerı hızmetleın kapasmlarıda önemlı. hastaneden cıkarken şok yaşamak istemediğim için herşeyi soruyorum valaaa...

6. 22 Temmuz 2008
  7. fulya79

fulya79 Guest

Acaba yenidoğanla ilgili olan ücretler ne kadar tutarki.Ben henüz fiyat sormadım ama medicalparkta yapacağım yani yenidoğan için ayrıca kaç ytl ayırmak lazımki fikri olan varmı?

8. 22 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar Günaydın Allah sağlıkla bebişlerinizi kucagınıza almak nasip etsin.
    Ben şimdilik bebiş düşünmüyorum ama
    bu fiyatlar ne
    Çok pahalı degil mi :S:SS:::S:S
    Allah kolaylık versin...hepimize

10. 22 Temmuz 2008
  11. HAMDER

HAMDER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende medikalp park a gidiyordum nsian maysı gıbı sormuştum yenıdogan ucretı pket içinde yer alıyordu. hazıran ayında hastaneyı egiştiriken sordum tekrar yenıdogan ücretlerini cıkarmışlar verilen fıyatlardan. ayrı olarak ödeyecgığimiz tutar ortalama 350-500 ytl arası dediler. tabii cocuk dr insafına kalmıs. medikalpark a bu konularda pek guvenmıyorum zaten degıştırecektım enazından herşeyi dahıl fıyatların olan aynı ayarda başka hastaneye gidiyorum şimidi.

12. 22 Temmuz 2008
  13. fulya79

fulya79 Guest

Anladım canım sağolasın.

14. 22 Temmuz 2008
  15. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar yeni doğan ücreti ne olaki:uhm:

16. 22 Temmuz 2008
  17. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yenidogan ucreti,bebek dogdugunda yapilanilk muayene,testler,ilk yapilan asilar

18. 22 Temmuz 2008
  19. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ee paket değilmi bu ya bizim kızda ekstra bişiy ödemedik şimdi ne ödüyeceğiz tam bilmiyorum ama doğum fiyatına dahil..kızda 2.500 gibi bişi ödemiştik şimdi fiyatlar düştü diyolar ama hayırlısı:KK46:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.