Hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 9 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba 2009 şubat anneleri...hepimize allah saglikla bebeişlerimizi kucağimiza almak nasip etsin...
    Benim sorum hangi hastaneye ve hangi doktora gidiyorsunuz memnunmusunuz..dogumunuzu nerede yapmayi ve hangi dogumu tercih ediyorsunuz?
    Bu soruyu cevaplayalim lütfen çünkü hastanesinden doktorundan memnun olmayanlar belki bu cevaplara göre doktorlarini hastanelerini değiştirecekler..yani birbirimize faydali olalim değilmi arkadaslar.
    Ben bahçelievler medical parkta dr.tülin gürel kocatepeye gidiyorum..hastanedende doktorumdanda memnunum..dogumumuda kismet olursa normal dogum la medical parkta yapacağim

bişey daha normal dogum vajina seklini bozuyormus genişletiyormus bu sorunu var sezeryandada göbek kaliyormus...ne yapsak sizce acaba..

Sira sizlerde....

2. 10 Temmuz 2008
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bende göztepe medical parka gidiyorum doktorum gökmen iyigün ben memnunum doğum için henüz düşünmedim daha çok erken olduğu için bişey diyemiyorum normal doğumun vajina şeklini bozucağınıda düşünmüyorum bu doğum sayısına bağlı bence bu işin normali bu doğal olan sezeryan ameliyat açıkçası ikisde beni korkutuyorkafamçokkarıştı

4. 10 Temmuz 2008
  5. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    selam bende özel okmeydanı betül hn gidiyorum çok tatlı bi dr var

6. 11 Temmuz 2008
  7. akile

akile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben hamile degilim üç tane normal dogum yaptım dikişsiz pek birşey fark etmedi ama dikiş olunca nasıl olur bilemem sezeryan göbek bırakıyor birde insanın coçugunun dogumunu görmasi hiç unutulmayacak bir duygu

8. 11 Temmuz 2008
  9. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba;

Ben doktorumdan pek memnun degilim, hangi hastane ve doktora gitsem diye dusunuyorum. Bu topigi gorunce hemen yazayim dedim. Bir de ucretler masallah ates pahasi. Medical Park'ta dogum ne kadar? Paket program var mi? Ornegin tum hamilelik ve dogum icin belirlenmis fiks bir ucret var mi?

10. 11 Temmuz 2008
  11. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bende henüz kimi bulsam ona gidiyorum durumundayım...7+5 haftalık hamileyim...tüp bebek yaptırdığım hastanede devam edemiyorum kontrollerime çünkü çok pahalı...bugün tatile çıkmadan kalp atışını görmek için mihrimah sultan kliniğine gittim...daha önce tahlilleri yazdırabilmek için TDV 29 Mayıs Kliniğine gittim...ama bir yer bulmak lazım tabi....medipol hastanesini düşünüyorum...bilgisi olan veya bu hastaneden doktor önerebilecek olanlar varsa yardım rica ediyorum....

12. 11 Temmuz 2008
  13. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de Fatih'te oturuyorum. Beni ayrıca düşündüren bir konu da özel hastanelerde takipleri yapan doktor staff hekim değilse doğuma girmemesi.

14. 14 Temmuz 2008
  15. ipekfgf

ipekfgf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben dr umdan simdilik memnunum.. kozyatağı acıbadem hastanesi dr. cem öncüloğluna gidiyorum.. benimle aynı doktora giden var mı?

16. 14 Temmuz 2008
  17. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    meraba arkadaşim bende 12 şubatta doğum yaptim bursa medical parkta orda nuray hanim var çok memnun kaldim inşallah 2 incisin dde ona gidicem sezaaryan yaptim çünkü oğluşum dönmeyince mecbur kaldim bende normal istiyodum göbüşe geliince normal dede sezaryan dada göbüş kaliyo bence boğazimiza dikkat edicez
    allah kurtarsin canim senide hamile arkadaşlarimida

18. 25 Kasım 2008
  19. marchandize

marchandize Benden iyisi yok :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nısa hastanesı alev hanım.onerırım cok sırın ve tatlı doktor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.