hangi hastaneleri ve doktorları tavsiye edersiniz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve *boncuk* tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : *boncuk*
  1. *boncuk*

*boncuk* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar.ben test yaptım ve pozitif çıktı şimdi doktor arayışındayım daha önce hiç gitmedim kadın doğum doktoruna falan.büyükçekmece kolan hospital ve avcılar hospital var aklımda...giden ve bilgisi olan varsa lütfen bana yardım etsinn....

2. 14 Nisan 2008
  3. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    canım hayırlı olsun. Sağlıkla sıhatle kucağına nasip olur inşallah. Bu arada bende tedavi için doktor arayışındayım umarım bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olur bize.

4. 14 Nisan 2008
  5. cennetim

cennetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun tamamına ersin inşallah.avcılar hospitalda çok yakın bir arkadaşım hem takiplerini hemde doğumunu yaptı çok memnun kaldı doktoru nil hanımdı çok ilgili ve güler yüzlüymüş birçok kişiden methini duydum bir git gör istersen.

6. 14 Nisan 2008
  7. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim dr.um hastanede çalışmıyor. muayenesi b.köyde doğumu ise jfk da düşünüyorum.
    benim arkadaşlarım bazıları doğumunlarını avc. hospitalda yaptılar, dr.larından memnundular ama hastaneden hiç memnun kalmamışlardıı.eğer yine gidecek olursan orda nil hn. varmış çok met ediyorlar ...

8. 14 Nisan 2008
  9. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    canım nil hanımı bende duydum avcılar hospitalda çok iyi diye buay bende ona gitmeyi düşünüyorum

10. 15 Nisan 2008
  11. *boncuk*

*boncuk* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler arkadaşlar bugün kolana gittim 4,5-5 haftalıkmış iyimiş

12. 16 Nisan 2008
  13. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Merhaba;

Bende Cennet'te Doğan Hastanesine gidiyorum.Dr. Serdar Kayın, çok iyi bi doktor, insana güvan veriyor ve istediğin saatte ara seni güzel güzel dinliyor, cevaplıyor.Ben silivride oturuyorum ama annem doğan hastanesinin orada oturuyor, o yüzden ve bildiğimden orayı tercih ettim.Hastane gerçekten iyi .Çatalcalardan bile o doktoru bilen var...
    Bende tavsiye ederim.

14. 17 Nisan 2008
  15. cennetim

cennetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.doğan hastanesinde fiyatlar nasıl doğum fiyatlarının çok fazla olduğunu duymuştum bizde doğan hastanesine yakınız ama nedense ısınamadık o hastaneye.:sm_confused:

16. 17 Nisan 2008
  17. EU1

EU1 Guest

boncuk,avcılar hospital çok güzel bir hastane.Bende dr.faruk beye başladım orda.Çok ilgili bir doktor.Hamile kalmadan önce zaten Nil hn.gidiyordum ama aşırı yoğun ve kalabalık oluyordu ayrıca randevuları birkaç hafta sonrasına veriyorlar,bu yüzden şimdiki hamileliğimde onu tercih etmedim.Her iki doktorada giden biri olarak Faruk beyi tavsiye ediyorum.Tanıdığım çoğu hastası faruk beyden memnun kaldılar.Umarım sende memnun kalırsın.

18. 17 Nisan 2008
  19. cennetim

cennetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86