Hangi Kahve Rengini Kullanıyorsunuz ??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve CHOSEN tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

31 Ocak 2008
    Konu Sahibi : CHOSEN
  1. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar.benim saçlarım önceden kzıldı ama artık boyatmama kararı almıstım.saçlarımda diplerinden epeyce çıktı zaten.saçlarım normal siyah.ama biraz acmak istiyorum.şöyle acık tatlı güzel bi renk yapmak istiyorum.kahve rengi düşünüyorum.şöyle kullandıgınız ve önerebileceginiz güzel bi kahve tonu varsa söylermisiniz..
    ayrıca su yaprak dökümündeki leylanın saç rengide çok hoş acaba onun ne renk oldugunu bilen varmı aranızda?

önerilerinizi bekliyorum

2. 31 Ocak 2008
  3. EU1

EU1 Guest

merhaba canım güzel bi başlık açmışsın bende seninle aynı kaderi paylaşıyorum kendim boyamış olduum koyu kestane saç rengini ki yaklaşık 1 senedir boyamıyorum kulak hizama kadar kendi rengi geldi ( kumral )ve beyazlarımda çıkmaya başladı değiştirmek istiyorum artık ben aslında sarı tonları istiyorum ama kaşlarım kahve tonlarında yakışmaz diye cesaret edemiyorum en iyisi tatlı bi kahve tonu dün akşam benimde dikkatimi çekti leyla nın saç rengi bende merak ediyorum bilen varsa söylesin bize noluuuurrrrr :asigim::asigim: bu arada beyaz tenliyim sarı yaptırsam yakışır mı kıslar solgun mu gösterir ne dersiniz a.s.

4. 31 Ocak 2008
  5. EU1

EU1 Guest

aslında canım çikolaya kahvesi yaptırsak saçımızı uygun olur gibime geliyor ama tekrar oreal ile açılması gerekiyormuş en azından boyalı yerlerin hem bu rengin dönüşümüde kolay sarı balyajlarla rengini açıp istediğimiz zaman koyultabiliriz CADIARZUCADIARZU birde karamel rengi var o da çok güzel a.s.ben beğeniyorum eğer bulabilirsem sana resim buraya eklerim olur mu ben bi araştırim :içelim::içelim:

6. 31 Ocak 2008
  7. sipru

sipru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de aynı sorunum var. 6-7 aydır hiç boyamadım saçımı, bundan önce siyah boya vardı. Haliyle kendi rengim baya uzadı. Şimdi ben de kahve tonlarına boyamak istiorum ama renk seçemedim, benim için de en uygunu çikolata kahve gibi görünüor şimdilik. Yalnız iki renk saçınızı sakın kendiniz boyamayın, ancak kuaförde kapatabilirler bu renk farklılıklarını....

8. 31 Ocak 2008
  9. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    çok tesekkür ederim arkadasım.o rengi bulursan ve resmini koyarsan sevinirim.
    benimde aklımdaki çikolata kahveydi zaten.kahvelerin içinde en acık renk olanı.
    ama su leylanın sacının rengini öğrenmeden boyatmicam sacımı fisfisfis

ha bide su karamel kahveye bi bakmak istiyorum..

10. 31 Ocak 2008
  11. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    leylanın saç rengi karamel bende karamel rengi düşündüm ama saçlarım kısa biraz daha uzun olsa hemen karamel yaptırıcam. bu dönemde en moda renk kardeşim üniverstede okuyor abla herkez öyle ben bu renge boyatamam sen boyat diyor ama kısa saça iyi durmaz diye düşündüm.

12. 31 Ocak 2008
  13. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    sadece karamel mi yoksa açık karamel koyu karamel felanı varmı..tam adı nedir acaba biliyomusun.karamele baktım şimdi internetten sanki sarıya daha yakın gibi.ama leylanın rengi bi değişik gözüküyor.çok hoş.

14. 31 Ocak 2008
  15. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    ben geçen sene elegan kahve kullandım gerçekten çok hoş duruyor tavsiye ederim

16. 31 Ocak 2008
  17. sipru

sipru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla benim arkadaşım da karamele boyuyor ama şu resimdekinden daha koyu duruyor. Bence Gökçe Bahadır'ın saç rengi bakır tonlarından.... Yada bronz kahve falan herhalde CADIARZU

18. 31 Ocak 2008
  19. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    olabilir çünkü ne kahve gibi duruyo nede kızıl gibi.sanırım tam bu rengi tutturmam imkansız.yada ancak kuaföre gidersem yapabiliirim.neyse bakıcaz artıkın.şöyle güzel bi acık kahve tonları çok hoş olur sqanırım..