hangi kursları önerirsiniz(dans,seramik,dikiş vs...)

Konusu 'Eğitime Dair (Eğitim Şart !)' forumundadır ve aybismm tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : aybismm
  1. aybismm

aybismm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar birçoğumuzunda içinde olduğu yeni bir dönem başlıyor üniversiteyi kazananlar için.biliyoruz ki üniversite sadece dersten ibaret değil. bu yüzden kendime yeni ilgi alanları bulmak istiyorum.sizce bu 5 yıllık süre zarfında neleri öğrenmeli,neleri hobi olarak benimsemeliyim.bana kesin şu kursa git fln derseniz çok sevinirim hem diğer üniversiteli arkadaşlara yararı olur bence :)kaydirigubbakcemile5buyrunnnnnnnnn

2. 14 Eylül 2009
  3. AsiNaz

AsiNaz Huzurum; İ&E Pro Üye

Beğenildi:
    309
    Ödül Puanları:
    163
    Ben dikiş kursuna gitmek istemişimdir hep.
    Bence bir bayan hem Anadolu kadını gibi becerekli, hem de modern bir kadın gibi eğitimli olmalı ; )))
    3 seçenek sunmuşsun, ona istinaden dikiş dedim : )

4. 15 Eylül 2009
  5. aybismm

aybismm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok yok 3 değil örnek olarak söyledim kurslar aklıma gelmiyor. aslınd abir nevi sayenizde düşünmediğim kurslarıda farketmiş olacağım. ne bileyim ebru sanatı,seramik,fotoğrafçılık..... birsürü şey aklınıza ne gelirse. azinaz çok teşekkür ederim cvp verdiğin için kaydirigubbakcemile2

6. 15 Eylül 2009
  7. derinderin

derinderin huzurlubirhayatistiyorum. Üye

Beğenildi:
    3.887
    Ödül Puanları:
    163
    önce hangi ile gittiğini söyle.. belki gezmekten vakit bulamazsın canım.. ilk kazandığımda ben de öyleydim kurs falan.. bırak kursu ders çalışmaya bile vakit bulamaz oldum artık. neyseki artık kpss çalışmaya başlıcaz da gezmeyi kesicez..yerimseniben
    bi de hayal gücün sınırsızsa bu dikiş boncuk tarzı şeyleri düşünebilirsin. ama tavsiyem dansa gitmen. farkını gösterebleceğin bi ortam mutlaka oluyoyerimseniben

8. 15 Eylül 2009
  9. thalix

thalix Iyiler her zaman kazanir. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3.550
    Ödül Puanları:
    238
    bence dans ve tiyatro gruplarina katil eglenceli olabilcegini dusunuyorum dikis kursu her zmn bulunur :) karar senin tabi

10. 16 Eylül 2009
  11. aybismm

aybismm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben evimle aynı ildeyim.yani istanbul.ama okulun tuzlada olduğu için orada kalacağım.aslında okulun kursları baya var da isteğe göre yeni kurslarda açılabiliyor.ama benim aklıma çok kurs gelmedi okulun dışındaki.farkındayım maymun iştahlılık yapıyorum ama mutlaka bitecek okuldakiler :eek: ama gider gitmez direk dansa yazılacağım arkadaşlar.ortaokudlan beri hayalim.bunun dışında seramikçilik var,yelkencilik var,ebru kursları,airobik,yoga,plates fln.. aslında ilk hedefim ehliyet almak :KK70:

thalix ya tiyatro kursunun eğlenceli olabileceğini düşünüyorum ama pekte yeteneğim yok gibi:eek:

12. 4 Kasım 2009
  13. anthemiz

anthemiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence seramikten uzak durun eğlenceli gibi gözüksede insanın ömrünü yiyip bitiren bişey o bölümü okuduğum için gına geldi :)

14. 11 Kasım 2009
  15. thalix

thalix Iyiler her zaman kazanir. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3.550
    Ödül Puanları:
    238
    aybismm neler yaptin yazilabildinmi :) haberini bekliyorum epey oldu unutmusum bu topici benim hayalimde tiyatro kursuydu ve su an gidiyorum allaha binlerce kez sukurler olsun cok mutluyum :) hadi bakalim en kisa zamanda yaz neler yaptin bekliyoruz

16. 29 Haziran 2010
  17. aybismm

aybismm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    veeeeee bilmem kaç ay sonra gelen yanıt: dansa gitti tango ve hip hop ikisinden de sıkıldım xD. dikiş zaten açılmadı okulda fln. öyle işt ekızlar geç cvp verdim çünkü nereye açtığımı unutuyorum konuyu yada bulamıyorum. ama şimdi forum takip kullanmayı öğrendim :KK70:

18. 1 Temmuz 2010
  19. kacakkiz86

kacakkiz86 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uygun dans ve tiyatro kursları önerebilirmisiniz
    istanbul avcılar taraflarındayım