Hangi mamayı nezaman vereceğinizi nereden biliyorsunuz?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ceysel tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ceysel
  1. ceysel

ceysel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar 1 ay önce doğum yaptım ikiz bebeklerim olduğu için sütüm yetmiyor mecburen mama vermek zorundayım.Ancak mama firmalarının internet sitelerini gezince birsürü markanın birsürü çeşidi var.Hangisini kullanacağınızı nereden biliyorusnuz?
    buna neye göre karar veriyorsunuz tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.

2. 2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ceysel
  3. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bana doktor tawsiye etmişti milupa aptamil ya da humana werin demişti.biz de aptamil kullanmıştık.1 numarasıyla başladım.6 aylık olunca 2 numarasına geçtik ama şu GDO yüzünden artık wermiyorum.kestim dewam mamasını we kaşık mamalarını şu anda 9.ayından gün alıyo we sabah kendi hazırladığım kahwaltıyı(yumurta sarısı,pekmez,tuzsuz peynir we bebe bisküwisi),öğlen rendelediğim meywe püresini,akşam çorbasını,yatarken de yoğurdunu yediriyorum.senin bebeklerin çok küçük olduğu için we öncelikle sütün de yetmediği için mecburen başlııcan artık ama ek besine geçince mutlaka azaltmaya bak.çok fazla yedirme!dediğim gibi biz aptamil werdik memnundum.güya 1 yaşına kadar dewam edicektim ama dediğim gibi GDO yüzünden hemen kestim.