Hangi marka bebek oto koltuğu almalı?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve lalturan tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : lalturan
  1. lalturan

lalturan Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :uhm::uhm::uhm:eek: kadar çok marka varki insanın kafası karışıyor..gezdiğim magazalarda hep çok dandik yada cok pahalı urunler var..7. ayımdayım ve yavas yavas rastırma vaktı geldı dıyorum..yenı dogacak bebegıme alıcam 0-13 g olanlardan.fiyat ve marka olarak pierre cardin ve koala iyi geldi.agırlıklarıda çok fazla değil.kraft cok agır baktım.bunun dısında chicco ve maxi cosi var ama o kadar cok para veremem zaten dünya kadar masraf doldu taştı her yan.zaten 6-7 aya kadar ancak kullanılıyor bebek kalkmak istiyor vs.yegenimden biliyorum.yani ne çok dandik ne çok pahalı bişey olsun.dediğim gibi pierre cardin ve koala mantıklı geldı 90-110tl arası fiyatları..olmadı kraft 120 tl..kullandınızmı?bide diğer bikaç markada baktım çinde üretimiş.pier cardin ve koala avrupada üretiliyormuş bu da önemli bir ayrıntı bence..
    izmitte olupta alışberiş için önereceğiniz yerlerede açığım.ama baktım pek bişey bulamadım galiba netten alıcam:uhm:

2. 1 Şubat 2010
  3. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pierre cardin aldık biz. fiyatını hatırlamıyorum izmitten almadık ama aynısını fethiye caddsindeki bebe dünyasında gördum. zaten ana ucagı olarak da kullanılıyor. hafif ve kullanışlı.

4. 5 Şubat 2010
  5. zelcan

zelcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    420
    Ödül Puanları:
    153
    maxi-cosi en iyisi aslında ama çok pahalı yaaa

6. 7 Şubat 2010
  7. lalturan

lalturan Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet maxi cosirömer ve chicco en iyileri ama bebekler 5-6 ayna gelince durmuyolar bu koltuklarda.onun öncesinde kullanışlı.o kadarcık bişey içinde o kadar para vermek mantıksız gelıyor.crystal baby king diye bi model gördüm gecen gezerken.çok çok kalitei değil ama titanyum saplı falan ve rengide çok güzel.ema yeşili.kumaşıda diğerlerine göre iyi..sanırım onu alıcam.sordum 120 dediler nette 99tlye satılıyor

8. 8 Şubat 2010
  9. manolya1

manolya1 Guest

Bence pıerrecardın hem uygun hemde gÜzel

10. 8 Şubat 2010
  11. NuPe

NuPe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben chicco autofix plus oto koltuğu chelsa modeli aldım henüz kullanmadık ama doğar doğmaz içine ekstra yastık vs koymadan kullanabileceğimiz kullanışlı ve kaliteli bir ürüne benziyor umarım memnun kalırım kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.

12. 10 Şubat 2010
  13. sst

sst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

biz şimdi 2 yaşında olan kızımıza 9 aylıkken kraft oto koltugu aldık. çok da memnun kaldım. Kesinlikle çok para vermeye hiç değmez. 9 aylık olana kadar ise piere cardinin travel sistemi olan ürününün ana kucagını kullandık. Ondan da memnunum. Arkadaşlar böyle şeylere çok para vermeye gelmiyor. Bunlara vereceğiniz fazladan paraya çok şey yapılabilir. Şimdi de 5 aylık 2. çocuguma hamileyim ve kızımdan kalan bu ürünleri kullanacağım, tepe tepe kullanmamıza ragmen hala çok iyiler.

14. 13 Şubat 2010
  15. UgurZ

UgurZ Annesinin fıstığı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
  16. 17 Şubat 2010
  17. viana

viana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar, bazilariniz o kadar para vermeye degmez yazmis, gozlerime inanamadim. Oto koltugu bebek icin en onemli secim. Ozellikle Turkiye de ki kaza oranlarina baktiginizda daha rahat gorebilirsiniz sebebini. Ben yurtdisindayim, burada oto koltuksuz hastaneden bile cikarmiyorlar. Cocugunuz kucaginizda seyahat edemezsiniz. Cocuk arac koltugunda yuzu arkaya donuk olacak sekilde oturtulmali. Benim aldigim ilk esya oto koltuguydu. Maxi cosi aldim, evet pahali digerlerine gore, cok uzun sure kullanmayacak belki ama en guvenlisinin o marka oldugunu ogrendik. Bizim de maddi durumumuz cok iyi degil, hatta bebegimin mobilyalari ikinci el. Ama hicbirsey onun guvenliginden daha onemli olamaz bizim icin. Bence oto koltugunu secerken rengine, hafifligine, fiyatina degil guvenlik kriterlerinin ne kadarini karsiladigina bakin. Sevgiler...

18. 18 Şubat 2010
  19. yamanashi

yamanashi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım ben de chicco nun kini aldım ve çok memnunun. Azcık pahalı ama herşey onların güvenliği için