hangi marka biberon kullanıyosunuz

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve sgselçuk tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sgselçuk
  1. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar.
    benim gündüzleri sütüm normal oluyo.ama akşamları azalıyo.bide kızım akşamları göğsümde çok duruyo 1 saati geçiyo.göğüs uclarımda tahriş oluyo.bende gündüz sütümü sağıyım akşamları biberonla veriyim dedim.aven tin biberonunu aldım.ama kızım biberonu tutmuyo.nasıl midesi bulanıyo.aç yinede emmiyo.siz hangi marka kullanıyosunuz.bide damaklı uçlar varmış aven te yok onları kullanan varmı bide onumu denesem acaba
    sütüm bitince napıcam bilmiyorum.ufaklık kaşıkta almıyo bu arada

2. 3 Kasım 2008
  3. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben bebedor un kullanıyorum canım allaha binlerce şükür alıyor ve benide bırakmadı

4. 3 Kasım 2008
  5. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nuk marka kullanıyorum bende çok memnunum diğer ürünleri almıyor benımkı ..

6. 3 Kasım 2008
  7. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla benim kızım hangi marka olursa olsun kullanıyo :))) bana bi tane hastaneden vermişlerdi birde kendim aldım oda wee marka. herikisinide alıyo...wee marka olan polikarbon diğeri ise sanırım sert plastik :S

8. 3 Kasım 2008
  9. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dr.browns kullanıyorum ...bir işim olunca sütümü sağıp anneme bırakıyorum o içiriyor.akşamları benimkide 1 saat memede kalıyor uzatıyorum ayaklarımı alıyorum yanıma suyumu yiyiceğimi acıyorum tv yi ohhh ..sende öyle yap canım biberonla verme.

10. 3 Kasım 2008
  11. dark elf

dark elf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende her marka var, hepsini alıyor kızım , ama genelde dr. browns un biberonunu vermeye çalışıyorum , daha az Hava yutuyor onunla böylece Gaz olasılığı en aza iniyor, gerçi ben kendimde veriyorum, işim olunca veya valideye bıraktığımda sağılmış sütümü veriyor
    bol sağ sütünü bollaşır süt.
    kızın yorulduğundan büyük olasılık göğsünden ayrılmıyorda olabilir

12. 3 Kasım 2008
  13. EU3

EU3 Guest

bende de her markadan var ama genelde d.browns ve wee kullanıoz dün ilk defa bebedorunkini kullandım kızım hiçde sorun çıkarmadı..ben bazen kızım uyuduguna yada çok emmeyince sütümü sagıp biberonla buzluga koyuyorum o normalde 2 hafta kalabiliomuş ama ben haftada 1 değiştiriorum .böle çok ii oluyo acele biyere gitmem gerektiiğinde ,anneme bıraktıgımda yada alışverişmerkezine gittiğimde yanıma alıorum bide bardak termosum var onada sıcak su koyuyorum içirecegim zaman biberonu biraz içine bekletip kızıma içiriorum benim içinde çok kolaylık oluo..

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2008
  14. 3 Kasım 2008
  15. lilithu

lilithu küçük Prensim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    dr. browns kullanıyoruz, çok iyi tavsiye ederim. normal emzikli biberon ama bizimki hiç sorun çıkarmadan alıyor. bu arada benim göğüs uçlarımda ne yara ne de çatlak olmadığı halde feci acıyordu. Demirin kontrolüne gittiğimde doktoruna gösterdim. çok sık emzirmekten göğüs ucundaki epitel doku zarar görmüş ondan acıyormuş. bu dokunun yeniden oluşması lazımmış, bepanten plus krem sürüyorum. şu bepanten inanılmaz bi krem yaaa...şimdiden düzeldi sayılır acımadan emzirebiliriyorum...ne güsellll....aynı rahatsızlığı olan varsa bepanten krem kullanabilir. :enbuyukkk:bepanten :)

16. 3 Kasım 2008
  17. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    chicco kullanıyorum ben kızımda memnun gerçi fark etmiyor onun içinde :)

18. 3 Kasım 2008
  19. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben avent kullanıorum hoş 1 yada 2sefer verdik biberonu o da çok acil bi yere gitmem gerekirse sütü sağıp anneme bıraktım.aventten memnunum ucuda az delikçok oluk oluk süt gelmio onun için memeden kopması zor olur