hangi marka msaç boyası

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve seda tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : seda
  1. seda

seda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar hangi marka saç boyası daha kaliteli sizce loreal palette koleston

2. 31 Temmuz 2009
  3. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım en çok açan koleston. bu durumda da en çok yıpratan oluyordur herhalde. çünkü annemin kendi saçları normalde siyaha yakın bir koyu kahve yıllardır da koleston kullanıyor kızıl renk. boyaya boyaya aynı rengi en son kırmızıya kadar ulaşmıştı nerdeyse ama okadar açık istemediği için biraz koyuttuk biz.
    koleston kesinlikle en çok açan boya. ama kalitesini bilmiyoruum. geçenlerde Silky diye bir boya aldık annem için üstünde de doğal olduğu yazıyor. boyarken bile oldukça yumuşattı saçlarını biz çok beğendik fakat rengi biraz katalogtakinden koyu çıkıyor

4. 31 Temmuz 2009
  5. gulsen_glsn

gulsen_glsn Guest

Palette derim cnm ben kullanıyorum ve gayet memnunum:KK66:

6. 31 Temmuz 2009
  7. seda

seda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    113
    aslında gösterdiği rengi en iyi tutan boya olması da önemli

8. 31 Temmuz 2009
  9. EU1

EU1 Guest

o istediğin renge göre değişiyor. koyu renklerde ve koyu kahve tonlarda koleston, açık renklerde,bakırlarda ve kızıllarda palette derim ben.

10. 31 Temmuz 2009
  11. Rumeysaa

Rumeysaa BLACK PEARL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sedacım; saçında çok süre kalmasını istiyorsan koleston kullan. ama koleston çok pis kokuyor ve bir süre sonra saça zarar verebiliyor. eğer kolestondan az dayansın ama zarar vermesin diyorsan lorealin yeni paketleri çıktı. set halinde.ben kullandım. çok da memnunum. ayrıca çok parlak görünüyor saçların. palletteyi de saça yedirilmesi zor olarak ve mat olarak nitelendiriyorlar.tabi bu saça bağlı bir şey.ben pallette kullanmadım. ama dediğim gibi sen lorealden vazgeçme. ayrıca içinde amonyak ta yok!!!opuyorumnanaktan

12. 31 Temmuz 2009
  13. orchidea

orchidea Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    loreal iki defa kullandım. anlamadım yani saçımdan daha açık renkteki boya ikisinde de daha da koyu hale getirdi. koleston da koleston da bi kere denedim ama çok da ii diyemem. tecrübelerimden şunu anladım benim saçıma en uygunu palette. artık başka marka denemicem...

14. 31 Temmuz 2009
  15. lavender

lavender Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar ben şimdi Garnier 9.0 kullanıyorum,çok memnunum.Zeytinyağlı olduğu için bakım da yapıyor.Daha önceleri Palette,Loreal ve Koleston kullandım.Onlar da güzel.Kapatıcılık yönleri çok kuvvetli,özelikle beyazlamaya başlayan saçta.

16. 13 Nisan 2011
  17. alakadar

alakadar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    garnier natural color hem renk vermede hemde saça bakım yapıyor saçı kazık gibi yapmıyor diğer boyalara nazaran