Hangi midi fırın markası önerirsiniz?

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve **garfield** tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : **garfield**
  1. **garfield**

**garfield** Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar selam,

Ben bir midi fırın almak istiyorum ama markasına bir türlü karar veremedim. -tatlicadiarzu- (yaklaşık 1.5 yıldır düşünüyorum benneyaptımki)

Çevremdeki arkadaşlara sordum. 2 tanesi sakın BOSCH alma dedi. :1ninca:
    ARÇELİK önerenler oldu (annem SIEMENSin çamaşır makinesinden çok memnun olduğu için fırını da iyidir diyo) ama internette de ESCO denen fırını baya bi methetmişler ki ben adını hiç duymadıydım daha önce :uhm:

Siz hangi markayı kullanıyorsunuz, memnunmusunuz ve gönül rahatlığıyla tavsiye eder misiniz?

Bi de çok uçuk bi fiyatı olmasa, (En fazla 250 ytl)hihoyyyt

2. 17 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

cnm ben yaklaşık 3 ay önce luksell aldım çok memnunum benim bir fırında aradığım özellik 2 türlü yemeğide bi arada alt üst etmeden pişrmesiydi ve benm fırınım öyle çok memnunum hem ozamanlar 100 ytlye almıştım şu anda çok zamlandığını sanmıyorum ..

4. 17 Aralık 2008
  5. **garfield**

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yengecburcu önerin için teşekkür ederim.

Aslında ilk başta ben de luxell düşünemdim değil ama inernette okuduğum yorumdan sonra korktum açıkçası :
    mesela biri şöyle demiş:
    "urunun malzeme kalitesi gercekten vasat diğer büyük markaları kullanan arkadaslar kesinlikle hayal kırıklıgı yasarlar inanın urun sankı spot ürünmüş gibime geldi 2 yerinde boya asınması arkadakı sac bölümde de vidalar hatalı montelenmiş neyse iç hacım iyi termostat zille uyarı gibi standart özellikleri mevcut made in TURKEY "

başka biri:
    tepsilerinin teflon olmaması ve yiyeceklerin tepsiye yapışması, fanının olmaması ürünün eksik yanları olarak göze çarpıyor

baskası:
    çok memnunum.yalnız iki tepsi böreği aynı anda pişircekseniz altta olan pek pişmiyor.

Ama bunlar ne derece doğru bilinmez tabii..

6. 17 Aralık 2008
  7. EU3

EU3 Guest

cnm ben yorumları bilemem ama bizzat denemiş ve onaylamış biri olarak tavsiyede buldunum karar senin..ayrıca yorumlara katılmıyorum

8. 17 Aralık 2008
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben de midi fırınım Siemens, 4 yıldır kullanıyorum daha tık demedi çok memnunum tavsiye ederim.
    Fiyatlarını araştırmak lazım ama o konuyu hiç hatırlamıyorum dediğim gibi 4 sene oldu zaten değişmiştir. Yanlız ikna olmuş ve almışsam mutlaka fiyatı uygundu demekki.

Ben öyle herşeyi almam heryeri gezmeden bütün markalara ve fiyatlarına bakmadan almam eşim bu huyumdan nefret eder ama her seferinde de benim lafıma gelir. :jeyyar:

10. 17 Aralık 2008
  11. **garfield**

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Biliyorum arkadaşım. Sakın yorumlarını önemsemediğimi düşünme. Tam tersi buradaki yorumlar çok önemli benim için. sadece o yorumlar, tam almaya karar verecekken içime kurt düşürdüğü için yazdım..
    Zaten o internet sitesindeki yorumlara güvenmediğimi söyledim. Benim isteğim bizzat kullananların ağzından duymak herşeyi.

İLgilendiğin için tekrar teşekkür ederim:)

12. 18 Aralık 2008
  13. **garfield**

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Arçelik veya Esco kullanan var mı arkadaşlar?

14. 18 Aralık 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ben arçelik kullanıyorum vede çok memnunum .

16. 18 Aralık 2008
  17. **garfield**

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hangi modeli?

Bir de inox ve diğerleri arasındaki fark nedir? İnox olanlar daha pahalı da Çok üzgünüm çoook

18. 19 Aralık 2008
  19. **garfield**

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Neden kimse cevap yazmıyo arkadaşlar?