hangi oyuncaklarla oynuyorlar..

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve __zeynep__ tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : __zeynep__
  1. __zeynep__

__zeynep__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar ya benim meleğim artık oyuncaklarından sıkılıyor ve oynamak istemiyor ne yapacağımı şaşırdım... :bbo::KK46:
    sizin bebişler nelerle oynuyor.. hangi oyuncakları veriyorsunuz...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

2. 22 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Canim bebekler oyuncaklardan cok cabuk sikildigi icin devamli oyuncaklarini degistirmen gerekiyo.

Mesela ben ayda 1 topluca oyuncaklar aliyorum ozelliklede ses cikaran muzikli oyuncaklardan.Sonra basliyorum 2 ser 2 ser vermeye.Her degisik oyuncakta heyecanlaniyo.Bakiyorum SIKILdi hemen degistiriyorum.Sonra 1 ay sonra eski oyuncaklarini veriyorum eline.Cok cabuk unuttuklari icin oyuncaklarini yeni sanip gunlerce oynuyo.

Ben bu taktigi uyguluyorum.Ama dedigim gibi ozellikle ses cikaran oyuncaklari aliyorum.Onlari seviyo.

4. 22 Kasım 2008
  5. defne_sal

defne_sal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    artık oyuncak devrini kapattık yeni keşiflerdeyiz.mesela sehpalar,örtüler,elektrik süpürgesi,ütü masası ve tüm mutfak malzemeleri kepçe,tabak...

6. 22 Kasım 2008
  7. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    oyuncakla oynamıyor ki bizimki
    eline ne geçse kemiriyor sadece...:))))))))))))

8. 24 Kasım 2008
  9. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Bende sürekli değiştirerek veriyorum oyuncaklarını..sesli ve öğretici oyuncakları var..artık sesli kitaplar almaya başladım..onları çok seviyor..

10. 24 Kasım 2008
  11. loli2005

loli2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kitaplar, oyuncaklar kesmiyor artık bizi...
    makyaj çantası, şarjlı el supurgesi vs...elimizdeki, önümüzdeki olur olmaz her şeyi ağza alarak, tutup yere atarak, arkasından bakıp ele geçirince tekrar yere atarak oynuyoruz.
    bir de aylardır kumaşları, dokumaları ve başka sabit nesneleri tırnaklaya tırnaklaya keşfediyoruz...