hangi renge boyamalıyım??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve utoo tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : utoo
  1. utoo

utoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar herkese merhaba..
    Benim doğal saç rengim kahveydi fakat güneşten açılmıştı önleri sarıydı ten rengime çok yakışıyordu fakat ben aptallık edip patlıcan moruna boyadım saçlarımı:çok üzgünüm:boya aktıkça saçlarım turuncumsu kızılımsı bir renk aldı yüzümü çok solgun gösterdi bu renk.. eski haline dönmesi için sürekli koyu kestaneye -koyu kahveye-kahveye boyadım ama her nerenge boyarsam boyayayım akınca kızıl parlıyor sizden istediğim doğal bir kahvem tonu ve akınca renginin kızıl parlamaması önerilerinizi bekliyorum..:Saruboceq: Bu esmer tenliyim gözlerim de mavi..

2. 24 Nisan 2009
  3. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

4. 24 Nisan 2009
  5. utoo

utoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim ama küllü kumralla dolaşmak pek istemiyorm =) bunun başka yolu yok mudur ?

6. 24 Nisan 2009
  7. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    siyaha boyamada neye boyarsan boya bence:1no2: benim saçlarım sarıydı sevgili nişanlım istemiyor diye önce karamel yaptım azıcık daha koyulaştırırsan daha çok yakışacak dedı bende cikolata kahve yaptım azıcık daha dedi kestane yaptım baktım olmuyor siyaha boyadım daha koyusu olmadıgı için....şimdide degiştiremiyorum saçımı bence kahve tonlarında boya

8. 25 Nisan 2009
  9. utoo

utoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeliş06 senin adına üzüldüm cnm.. malesef ben de bu gdişle kızıl kızıl dolaşıcam sanırım:çok üzgünüm:

10. 25 Nisan 2009
  11. Mine

Mine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 1 sene kadar uzun bi sürede kurtuldum bu renkten ne renge boyarsam boyayım yine cıktı yine parladı kahveye boyayarak kurtuldum tabi birde uzadıkça kestirerek

12. 26 Nisan 2009
  13. ponus

ponus hayatıma fön çekebilsemmm Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızık çok nalet bir renktir saçından tamamen gitmesi ancak saç kesimi ile gerçekleşir, nasıl boyarsan boya yeni boya aktıkça hafif kızıllık kalacaktır saçında

14. 16 Mayıs 2014
  15. maynett

maynett Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyyyyy bu patlıcan moruna nasıl boyarlar saçlarını anlamam.çok çirkin bir renk..palettenin bal köpüğü var onunla boya ..ben boyamıştım doğal rengimle aynı oldu..adı bal köpüğü saçı boyayınca doğal kumral oluyor..kestane de zaten kızıllık var..kahvelerde de oluyor..