hangi rengini seçsem karar evremedim..

Konusu 'Ayakkabı - Çizme - Terlik' forumundadır ve fati_ma tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

8 Kasım 2010
    Konu Sahibi : fati_ma
  1. fati_ma

fati_ma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb lar

polaristen hafta sonu bi bot aldım kahve rengini eve gelince acaba siyahını daha rahatmı kullanırdım diyorum.şimdi karsız kaldım değiştirsemmi diye.bende taba rengi uzun siyah rengi uzun bide pantolonlarla giydiğim kısa bi siyahım var.ama kilo aldım uzun siyahlar kapanmıyo tam kısalarda boğaz kısmı güzel değil.kahve rengi pek kullanmadım.ne dersiniz
    kahve rengiyi nelerle giyebilirim.?ayyy çok karrasızım ya

303389-2 ürünün kodu bu googlede polaris le bu kodu araştırabilirseniz çıkar şimdiden teşekkürler kızlar.

2. 3 Aralık 2010
  3. prensesasik

prensesasik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bence git geri ver :)) çünkü su alıyor. bir damla bile içine giriyor polaristen aldım almaz olaydım..

4. 4 Aralık 2010
  5. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    annemin bot ve çizmeleri polaris, karda kışta hiç su almadı. sizinki şanssızlık sanırım.
    bence değiştirmeyin, hertür kıyafetle daha uyumlu olur diye herşeyin siyahına gidiyor elimiz, sonra birsürü siyah ayakkabı pantalon v.s bir de kahverengi deneyin bakalım değişiklik olsun.

6. 9 Aralık 2010
  7. mars34

mars34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kahverengi ve sütlü kahve gibi tonlardaki çizmeler daha dikkat çekici oluyor.Aksesuarlar daha belli ediyor kendini.