Hangi Renk Yakışır Ki?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Melodiler tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Melodiler
  1. Melodiler

Melodiler Guest

Kızlar yardım ya valla şaşırdım kaldım saçlaırmın elinde hangi renk yakışır bana sarı tonlarını istiyorum da yakışır mı yakışmaz mı bilmiyorum gönlünüzden hangi renk geçiyo bir söyleyin dip not olarak da şunu ekliyim hep mavi lens takıyorum :KK70: :eek:

2. 26 Haziran 2009
  3. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence bronz kahve yapabilirsin canım.gerçi bu renginde güzel.

4. 26 Haziran 2009
  5. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bence seni sarı olgun gösterir ve beyaz tenlisin istersen bakıra boyatabilirsin siyahda güzel ama emin bakır sende çok hoş durcak

6. 26 Haziran 2009
  7. Melodiler

Melodiler Guest

opuyorumnanaktan siyah siyah nereye kadar zaten genel de de siyah giyiyorum gece biyerdee artık sesime gelin diye çağırcam milleti :roflol:

8. 26 Haziran 2009
  9. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım doğru ya bakırda hoş bir renk.denemelisin bence .ayrıca boyayınca resimde isteriz

10. 26 Haziran 2009
  11. Mihriban_nl

Mihriban_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende senin gibi siyah siyah siyah eeeh yeter artik diyorum ve sac rengimi degisitrmek istiyorum,bende sari tonlarini dusunuyorum canim,ama rengi bi kenara at siyahi acmakda ayri bi belaymis.. :kızgın: Yani anlayacagin simdi korkuyorum saclarim yanardsa kel kalirim diye :1no2:

12. 26 Haziran 2009
  13. Melodiler

Melodiler Guest

Boyatır boyatmaz foto koyaırm zaten cnm ya :1rolleyes: ya doğru siyahı açtırmak bir belaymış ama hani üzerinden zaman geçerse pek bişey olmuyo heralde ahh ahh biz kızlar saçlaırmızla kafayı yicez bir günn ama saçlar da önemli yaa :1rolleyes: