hangi renk yapayım..bana da yardım lütfen..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve tourmaline tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

15 Haziran 2009
    Konu Sahibi : tourmaline
  1. tourmaline

tourmaline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar merhaba, ben de bişiy sorabilir miyimm? Özellikle de küllümango bu konuda uzman gibi..Bana da yardımcı olabilirseniz sevinirim.Saçlarımı selective'in acık küllü kumralına boyattım ama koyu kumral oldu.Ten rengim buğday, gözlerim koyu kahve, kendim evde boyuyabileceğim açık bir renk istiyorum (ama saç açıcı kullanmak istemiyorum saçlarım döküldüğü için) hangi rengi tavsiye edersiniz,sarı yakışmaz diye düşünüyorum.

2. 15 Haziran 2009
  3. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    açık küllü kumral canım bunu bi kaç kere yapıcaksın ama ben yaptım 4 kere boyadım tuttu yani istediğin rengi elde edene kadar canım en açık küllü kumral istersen bunu birkaç kere uygula sonra saçının aldığı renk süper oluyo gerçekten 36 yıllık kuaför teyzem saolsun saçımı açıcılara yedirtmedi:KK70: ama kaç seferde olur bilmem değişiyo böyle 6 kerede olabilir 4 keredeyerimseniben

4. 15 Haziran 2009
  5. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    tabii iyi bir markadan al mesale palettenin ki süper ben çok memnun kaldım

6. 15 Haziran 2009
  7. tourmaline

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    148
    Aslında ben sarı ile kumral arası tenime de gidicek bir renk istiyorum ama karar veremedim bir türlü.Kahve köpüğü ve bal köpüğü sarıya yakın mı kullanan var mı acaba? Bir de tabii fındık kabuğu var.Buğday tenliyim ben bunlar bana da gider mi acaba ne dersiniz?

8. 15 Haziran 2009
  9. tourmaline

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    148
    Bu arada teşekkür ederim MLS önerin için.. Kuaför bu rengi saç diplerimle uçların rengini aynı yapabilmek için boyamıştı ama katalogda açık bir renkti, saçımda baya esmer durdu, küllü kumralla hiç alakası yok.o yüzden tam olarak nasıl bir renk olduğunu anlayamadım sende o tonda bir foto varsa ekleyebilirsen sevinirim canım..:uhm::uhm:

10. 19 Temmuz 2009
  11. kareligomlek

kareligomlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar garnierin küllü kumralını kullanan var mı? koyu mu yapar o da acaba ya