Hangi Saç Boyası?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Olala tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Olala
  1. Olala

Olala Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar merhaba opuyorumnanaktan

saç boyama konusunda tecrübem az,
    bir iki kez koleston tüp boya,
    sonrasında loreal casting,
    siyah loreal excellence ve bir kez de loreal preference serisinden boya kullandım..

sıcak bir kahve tonu istiyorum, aslında açık kahve de istiyorum ama saçlarımı siyahtan açtığım için yeterince açılamadı uçlar ve ben de bir daha açıp yıpratmak istemiyorum.. şu anki saç rengim diplerde açık kahve uçlarda ise daha koyu ama koyu kestaneden bi kaç ton açık sayılabilir..

açıkcası palette deluxe serisini ve oradaki renkleri de merak ediyorum.. tabi saçım fazla yıpranmasın da istiyorum..

bana hangi markadan h ve seriden hangi rengi önerirsiniz?? loreal'e devam mı edeyim yoksa palette de lorealle kıyaslayınca iyi bir boya mı??

yorumlarınızı bekliyorumm bayanssulusmilebayanssulusmile
    çok teşekkürler şimdiden... kaydirigubbakcemile5

2. 27 Ağustos 2010
  3. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    palette deluxe serisinde altın parıltılı çikolata güzel renkti.bi arkadaşım boyamıştı doğal bi kahve olmuştu.ama palette kullanıcaksan önce bi alerji testini yapmanı öneririm.benim saç derimi yaktı kahverengi kabuk oldu hep.boyarken de canım acıdı baya.palettenin bronz kahvesi de güzeldir.palettenin en canlı kahvesidir diyebilirim.bir de palettenin sıcak çikolatası da doğal duruyor.fakat kutudaki renkten çok daha koyu bi renk çıkar.
    loreal ile karşılaştırmamı istersen palettenin renklerini daha çok seviyorum.lorealin dikkat çeken renkleri badem kahvesi ve fındık kahvesi bana göre.onun dışında gözüme çarpan bi rengi olmadı.bildiğim ve gördüğüm kadarıyla lorealin boyaları çok saç döküyor ve renkleri de çabuk akıyor.belki saçtan saça değişir bu ama burdaki yorumlar da genelde böyle.lorealin amonyaksız boyaları saç dökmüyor diye duydum ama o da pek fazla renk değişikliği yapmıyor.boyalı saça tavsiye etmiyorlar.hiç boyanmamış saçta güzel oluyor ama.
    ben koleston kullanıyorum uzun zamandır.şuanki saç rengim ışıltılı kahve 7.77 koleston.kolestonun ay ışığı kahvesi de hoşuma gitti onun numarası da 6.73tü sanırım ama hiç denemedim o rengi henüz.kolestonun kahveleri güzel oluyor.öyle çabuk da akmıyor ama kutuda gördüğün renkten bi ton koyu oluyor.saçım da dökülmedi aksine saçlarım yumuşacık oldu.benim boyalar hakkındaki bilgim bu kadar.inşallah sana yardımcı olabilmişimdir.

4. 27 Ağustos 2010
  5. Olala

Olala Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    nessca çok teşekkürler.. ben de aynen senin beğendiğin renkleri beğenmiştim loreal'de.. diğer kahveler hiç ilgimi çekmedi.. aynen dediğin gibi palette'deki renkler daha çeşitli geldi ama emin olamadım.. son kullandığım loreal ultra açıcı kahve saçımı döktü sanırım.. ama normal olsa gerek çünkü sonuçta içinde açıcı var ve ben siyah çıksın diye boyayı 45 dk tuttum.. bi de loreal hızlı akıyor gibi geldi..
    koyu kahve üstüne palette'den boyayabileceğim en açık kahve hangisi peki? hazır saçıma açıcı vurmuşken en açık renkleri denemek istiyorum.. bal köpüğü falan olmaz herhalde?

6. 27 Ağustos 2010
  7. Olala

Olala Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar yardım lütfenn

palette ile ilgili yorumlarınızı ve lorealle karşılaştırmanızı bekliyorumm