Hangi Şarkı Hangi Üyeye gelsinn ?

Konusu 'Müzik Kutusu' forumundadır ve tubicik tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : tubicik
  1. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    hadi kıslarr birbirimize şarkı armagan edelim ..türü tarzı kime ait oldugu hiç faketmez ..birbirimizin duygularına tercüman olan yada sevdigimiz için dinletmek, armagan etmek istedigimiz sarkıları burdaki arkadaslarımıza armagan edelim:asigim:

2. 9 Nisan 2009
  3. sevgi_burak

sevgi_burak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    bana KUTSı armağan edin :sm_cool:bana KUTSı armağan edin :sm_cool: çok seviyorum kutsiyiii :1rolleyes:

4. 10 Nisan 2009
  5. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    canım arkadaslarım ,Ben,incitanemtuana,rapunzel,çenebaz,meltem,ally,cukulata ya
    sezen aksu YOL ARKADASIM​

aycaaaaanın oglu yeni nişanlım:asigim: Emiraliye-rafet elroman-SENı SEVıYORUM

eski nişanlım papulinin oglu topragasırnaşık şey haluk leven-ayrılıksenağlama

ilerdeki günlerde bni istemeye gelecek olann rapunzelin ogluna da sezen aksu haydı gel benimle ol:jeyyar:sırnaşık şey

ve TÜM FORUMA kenan dogulu ÇAKKIDII yı armagan ediyorummmmhihoyyyt

Son düzenleme: 15 Nisan 2009
  6. 15 Nisan 2009
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bende şarkı armağan etcem banane sırnaşık şey tubişim bende sana ve denef ablama sezen aksu&grup hepsiden tempoyu armağan ediyorum, ve casanovanın birine de sultanadan taklaya geldin i armağan ediyorum (o kendini biliyo).a.s.